Küçükçekmece Halı Yıkama | Uygun Fiyatlarla Mükemmel Temizlik

Küçükçekmece halı yıkama, Korkutlar halı yıkama firmasının hizmet bölgeleri içinde yer almaktadır. İlçemize ücretsiz servisimiz mevcuttur. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet konusunda taviz vermeyen firmamız profesyonel olarak halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama hizmeti vermektedir.

Küçükçekmece’de halı yıkama firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bizden fiyat almadan halı yıkatmayınız. İlçenin tüm semt ve mahallelerine ücretsiz servisimiz ile adresinizden alıyor, mis gibi temizlenmiş bir şekilde adresinize teslim ediyoruz. Fiyat listesi sayasında hizmetlerimiz ile ilgili fiyatlar mevcuttur. Kaliteli bir hizmet için bizi tercih edin.

Küçükçekmece’de Profesyonel Halı Temizleme Hizmeti

Küçükçekmece ve Başakşehir bölgesindeki değerli müşterilerimize en profesyonel halı temizleme hizmetleri sunuyoruz. Halılarınızı uzman ellerde temizletmek, sizin için önemli olan sağlık, hijyen ve ekonomik açıdan büyük bir önem taşır. Küçükçekmece Halı Yıkama, halılarınızı profesyonel ve halının dokusuna zarar vermeden, kirlerden arındırmaktadır.

Otomatik halı yıkama makinesinde yıkanan bir halı

Evinizde olsun, işyerinizde olsun halılar zaman içinde kir, leke ve toz gibi unsurların birikmesine maruz kalır. Bu birikimler, hem halılarınızın görünümünü etkiler hem de içerisinde bulunduğunuz ortamın temizliği ve sağlığı açısından risk oluşturabilir. Profesyonel halı temizleme hizmetimizle, fabrikamıza gelen tüm halıları halının dokusuna zarar vermeden, son teknoloji makinede bol şampuanlarla yıkıyor, kapalı odalarda güneş görmeden kurutuyoruz.

Deneyimli ekibimiz, en son teknoloji otomatik halı yıkama makinesi, halı toz alma makinesi ve etkili temizlik ürünleri kullanarak halılarınızı derinlemesine temizler. Uyguladığımız özel temizlik teknikleri sayesinde, halılarınızın tüm kir, leke ve kötü kokulardan arınarak ilk günkü gibi taze ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlıyoruz. Aynı zamanda, hassas ve değerli halılarınızın doğru temizlik yöntemleriyle zarar görmeden temizlenmesine özen gösteriyoruz.

Küçükçekmece’deki profesyonel halı temizleme hizmetimizle, sizlere temizlikte kalite ve güven sunmayı amaçlıyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımızı uygun fiyatlarla birleştirerek, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz olarak tutuyoruz. Halılarınızın uzun ömürlü olmasını ve temizliklerinin profesyonel ellere teslim edilmesini istiyorsanız, Küçükçekmece Korkutlar Halı Yıkama size yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Küçükçekmece’de Korkutlar Halı Yıkama

Küçükçekmece’de en yakın halı yıkamacı için Korkutlar Halı Yıkamaya ulaşabilirsiniz. Hızlı servis, zamanında teslim, uygun fiyatlar ve yüksek müşteri puanı gibi avantajlar için Küçükçekmece’de Korkutlar Halı Yıkamayı tercih edebilirsiniz.

Kaliteli hizmet ve yılların verdiği tecrübe ile bizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Halı yıkama fabrikamıza gelen halılar toplam 5 aşamalı temizleme işleminden geçmektedir.

Küçükçekmece’de Neden Korkutlar Halı Yıkama ?

Korkutlar Halı Yıkama Fabrikasını tercih etmek için bir sürü seçeneğiniz var:

 • %100 Müşteri Memnuniyeti,
 • Hızlı servis imkanı,
 • Her kalitede halıyı garantili olarak yıkama,
 • Zamanında teslim,
 • Uygun fiyatlar ile cebinizi düşünür,
 • Güler yüzlü hizmet,

Halıları Nasıl Yıkıyoruz?

 1. Halı toz alma işlemi; yıkama öncesi halıların tozunu alıyoruz.
 2. Halı yıkama işlemi; profesyonel halı yıkama işlemlerini uyguluyoruz.
 3. Halı sıkma işlemi; halıları uygun devirde sıkma makinesinde sıkıyoruz.
 4. Halı kurutma işlemi: halıları kapalı odada makine ile kurutuyoruz.
 5. Halı paketleme işlemi: her halıyı kontrol ettikten sonra teslim ediyoruz.

Fabrikamıza gelen tüm halıları tek tek inceleyerek leke kontrolünden geçiriyoruz. Lekeli olanları özel leke çıkarıcı şampuan ile leke çıkarma işlemi yapıyoruz. Kontrol sonrası tozu alınan halılar otomatik makinede yıkanmaktadır. Yıkama işleminden sonra halılar tek tek sıkılmaktadır. Kapalı halı kurutma odasında kuruyan halılar paketlenerek müşteriye teslim edilir.

kapalı odada kuruyan halılar

Uygun Fiyatlarla Küçükçekmece Halı Temizleme

Küçükçekmece bölgesindeki değerli müşterilerimize en kaliteli halı temizleme hizmetini sunarken aynı zamanda uygun fiyatlarla hizmet vermek bizim önceliğimizdir. Evinizin veya işyerinizin halılarını temizlerken bütçenizi sarsmadan en iyi sonuçları elde etmenizi sağlıyoruz.

Küçükçekmece Korkutlar Halı Yıkama, uzun yıllara dayanan deneyimimizle profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, halılarınızı dikkatli bir şekilde temizliyor ve ilk günkü mis gibi kokan ve pırıl pırıl parlayan görünümüne kavuşturuyoruz.

Uygun fiyatlarımız, kaliteden ödün vermeden sağladığımız etkili halı temizleme süreciyle birleştiğinde müşterilerimizin güvenini kazanıyoruz. Halılarınızın boyutu, tipi veya durumu ne olursa olsun, her bir halının ihtiyaçlarına uygun özel bir temizlik programı hazırlıyoruz. Böylece hem halılarınız uzman ellere teslim edilmiş oluyor hem de uygun fiyatlarla yüksek kaliteli bir hizmet almanın keyfini çıkarıyorsunuz.

Küçükçekmece halı yıkama fabrikası Korkutlar Halı Yıkama’ya nasıl ulaşacaksınız? Bunun için tek yapmanız gereken aşağıdaki Google ve yandex yol haritası resimlerinden size uygun olanı tıklamanız yeterlidir. Yol tarifi otomatik olarak açılacak ve kısa zamanda Korkutlar Halı Yıkamaya ulaşabileceksiniz.

Ayrıca siparişinizi aşağıdaki sipariş formunu doldurarak da verebilirsiniz. Adres ve halılarınızın adetleriniz yazmanız yeterlidir. En uygun fiyata halılarınızı firmamıza yıkatabilirsiniz.

Küçükçekmece’de Hızlı ve Güvenilir Halı Yıkama

Küçükçekmece bölgesindeki müşterilerimize hızlı ve güvenilir halı yıkama hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Deneyimli ve uzman ekibimiz, son teknoloji ekipmanlar ve etkili temizlik yöntemleri kullanarak halılarınızı hızlı ve etkili bir şekilde temizler. Hızlı hizmetimiz, sizin zamanınızı ve enerjinizi korumanızı sağlarken aynı zamanda halılarınızın en iyi şekilde temizlenmesini garanti eder. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, halılarınızı zamanında teslim etmek için yoğun çaba gösteriyoruz.

Güvenilirlik, bizim için en önemli değerlerden biridir. Küçükçekmece bölgesindeki müşterilerimize güvenilir halı yıkama hizmeti sunarak, halılarınızı profesyonel ellere teslim etmenin huzurunu yaşatıyoruz. Halılarınızın türü, boyutu veya durumu ne olursa olsun, özenle ve dikkatle temizlenmesini sağlıyoruz. Aynı zamanda, özel temizlik ürünlerimiz ve yöntemlerimizle halılarınızı koruyor ve renklerinin solmasını engelliyoruz.

Küçükçekmece Stor Perde Yıkama

Korkutlar Halı Yıkama Fabrikası halı temizliği haricinde stor perde yıkama hizmeti de vermektedir. Stor perdeleriniz adresinizden alınır fabrikamızda uygun koşullarda perdeye zarar vermeden yıkanır ve kapalı odada kurutulur. Kuruyan perdeler kontrol edilerek paketlenir ve müşterinin uygun zaman diliminde ücretsiz servisimiz ile teslim edilir. Stor perde, blackout, katlamalı perde yıkama hizmetlerimiz vardır.

Deneyimli ve eğitimli ekibimiz, stor perdelerinizin türüne ve özelliklerine uygun olarak özenle temizlik işlemini gerçekleştirir. Stor perdeler, hassas kumaş yapılarına sahip olduğu için doğru temizlik yöntemlerinin kullanılması önemlidir. Bu nedenle, özel temizlik ürünleri ve ekipmanlarımızla stor perdelerinizi zarar vermeden temizlerken, renklerinin solmamasına ve dokularının bozulmamasına dikkat ederiz.

Stor perde yıkama hizmetimizle, stor perdelerinizin pırıl pırıl ve tertemiz bir görünüme kavuşmasını sağlıyoruz. Eviniz veya işyeriniz için stor perde temizliğine ihtiyaç duyduğunuzda, Korkutlar Halı Yıkama olarak size kaliteli ve güvenilir bir çözüm sunmaktan mutluluk duyarız.

Stor perde yıkama

Küçükçekmece Koltuk Yıkama

Hizmetlerimizden birisi de Küçükçekmece koltuk yıkama hizmetidir: Koltuklarınız evinizin veya işyerinizin önemli bir parçasıdır ve zamanla kirlenebilir, lekelenebilir veya kötü kokular oluşabilir. Bu durum, hem koltuklarınızın görünümünü etkiler hem de iç mekanınızdaki hijyen ve konfor düzeyini etkileyebilir. Korkutlar Halı Yıkama, koltuklarınızı profesyonel bir şekilde yıkayarak temiz, sağlıklı ve taze bir görünüme kavuşmasını sağlıyor.

Deneyimli ekip ve son teknoloji ekipmanlarımızla koltuk yıkama hizmetimizi yaparken koltuğa ve kumaşına zarar vermemek en çok dikkate aldığımız husustur. Kullanılan özel temizlik ürünleri ve yöntemlerimiz, koltuk kumaşının türüne ve durumuna uygun olarak belirlenir ve en etkili sonuçları elde etmek için titizlikle uygulanır. Ayrıca, koltuklarınızın renklerinin solmaması ve doku yapısının bozulmaması için özen gösteririz.

Koltuk yıkama hizmetimizde kalite ve müşteri memnuniyeti odak noktamızdır. Profesyonel ekibimiz, koltuklarınızı hassas bir şekilde temizlerken, sizlere güvenilir, hızlı ve etkili bir hizmet sunar. Amacımız, koltuklarınızın temizlik sonrasında ilk günkü gibi görünmesini ve sağlıklı bir ortamda oturmanızı sağlamaktır. Eviniz veya işyeriniz için koltuk yıkama hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda, Korkutlar Halı Yıkama olarak size profesyonel bir çözüm sunmaktan mutluluk duyarız.

Koltuk yıkama

Küçükçekmece’de hızlı ve güvenilir halı yıkama hizmetimizle, sizlere zaman tasarrufu sağlarken halılarınızın en iyi şekilde temizlenmesini garanti ediyoruz. Eğer hızlı, güvenilir ve kaliteli bir halı yıkama hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız, hemen bize ulaşın:

Sipariş Formu:

  Küçükçekmece’de Korkutlar Halı Yıkama Nerede?

  Küçükçekmece Ücretsiz Servis Bölgelerimiz:

  • KANARYA MAHALLESİ
  • KARTALTEPE MAHALLESİ
  • KEMALPAŞA MAHALLESİ
  • MEHMET AKİF MAHALLESİ
  • SÖĞÜTLÜ ÇEŞME MAHALLESİ
  • SULTAN MURAT MAHALLESİ
  • TEVFİKBEY MAHALLESİ
  • YARIMBURGAZ MAHALLESİ
  • YENİ MAHALLE MAHALLESİ
  • YEŞİLOVA MAHALLESİ

  Küçükçekmece halı yıkama hizmetimiz ile profesyonel halı yıkama hizmeti ve ekonomik fiyatla sektörde en önde gelen firmalardan biriyiz. Halılarınızı kimyasal deterjan kullanmadan, tam otomatik makinelerle doğal temizleyicilerle yıkarız ve tertemiz pırıl, pırıl yaparız. Bizim diğer firmalardan farkımız halılarınızı makineyle yıkamadan önce emiş gücü yüksek toz alma makinesi ile tozunu alırız.  Birçok firma bu işi yapmıyor direk yıkamaya alıyor ve halılarınız tam temizlenmeden kuruma işlemine alıyor. Biz son teknoloji makinelerimiz ile doğal ürünler kullanarak bol köpüklü yıkama yapıyor lekelerden eser bırakmıyoruz. Bu işlemi yaparken yüksek seviyedeki ısı kullanımı, halı yıkama fabrikamızın temizleme kalitesini arttırır. Isı derecesi yüksek su kullanımı halılardaki tortu ve kirleri kolay söker. Biz küçük çekmece halı yıkama olarak bunlara çok dikkat ediyor ve önemsiyoruz. Yıkama işlemi bittikten sonra durulama işlemine alıyor ve akabinde kuruma odalarına alıyoruz.

  Halı yıkama fabrikamız ile müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için teknolojiyi yakından takip etmekteyiz. Çıkan her türlü teknolojik makineleri tedarik etmekte ve potansiyelimizi arttırmaktayız. Biz sektöre örnek olarak, amacımız sektörün bir numarası olmak. Küçükçekmece halı yıkama olarak yaptığımız işin arkasındayız ve olmaya devam edeceğiz.