Küçükçekmece Halı Yıkama

Küçükçekmece , Korkutlar halı yıkama firmasının hizmet bölgeleri içinde yer almaktadır. Küçükçekmece’ye ücretsiz servisimiz mevcuttur. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet konusunda taviz vermeyen firmamız halı yıkama işini profesyonel olarak yapmaktadır.

Küçükçekmece’de halı yıkama firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bizden fiyat almadan halı yıkatmayınız. Küçükçekmece’nin tüm semt ve mahallelerine servisimiz vardır. Fiyat listesi sayasında hizmetlerimiz ile ilgili fiyatlar mevcuttur. Kaliteli bir hizmet için bizi tercih edin.

Küçükçekmece’de Profesyonel Halı Temizleme Hizmeti

Halılarınız ücretsiz adresinizden alınır itina hijyen bir temizlik işleminden geçerek yine ücretsiz olarak sizlere teslim edilir. Firmamız halı yıkama haricinde koltuk yıkama, yerinde halı yıkama, yorgan battaniye yıkama hizmeti de vermektedir.

Kaliteli hizmet ve yılların verdiği tecrübe ile bizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Halı yıkama fabrikamıza gelen halılar toplam 5 aşamalı temizleme işleminden geçmektedir.

Halı toz alma işlemi
Halı yıkama işlemi
Halı sıkma işlemi
Halı kurutma işlemi
Halı paketleme işlemi
Aşamaları ayrıntılı incelemek için lütfen linklere tıklayınız. Ayrıca Halkalı halı yıkama sayfamızı da incelemenizi öneririz: https://www.korkutlarhaliyikama.com/halkali-hali-yikama