Bağcılar Halı Yıkama

Bağcılar halı yıkama hizmeti şimdi Korkutlar Halı Yıkama Fabrikası kalitesiyle, hemen şimdi ücretsiz teklif al. En uygun fiyat garantisiyle, halı, koltuk, stor perde yıkama şimdi telefonun ucunda.

Firmamız tüm hizmetlerinde müşteri memnuniyeti ilkesiyle güvenilir hizmet vermektedir. Kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye büyük önem verdik. Hizmet kalitemizin meyvelerini de kısa zamanda almaya başladık. Müşteri portföyümüz kısa zamanda binlere ulaştı ve Bağcılar ilçesini de ilk servis bölgelerimiz arasına aldık.

Bağcılar Halı Yıkama Fabrikası:
Korkutlar Halı Yıkama

Bağcılar halı yıkama otomatik makinede yıkama
Bağcılar halı yıkama otomatik makinede yıkama

Halıları Nasıl Yıkıyoruz?

Fabrikamıza gelen her halıyı özenle, titiz bir yıkama işleminden geçiriyoruz. Aşağıdaki adımları her halı için istisnasız uyguladığımızı bilmenizi isteriz:

  1. Halı toz alma; yıkama öncesi halıların tozunun çırpılması,
  2. Halı yıkama; her halı profesyonel yıkama işleminden geçirilir,
  3. Halı sıkma işlemi; yıkanan halılar sıkma makinesinde sıkılır,
  4. Halı kurutma; halıları kapalı kurutma odamızda kurutuyoruz, hemen alttaki videoda görülmektedir.
  5. Halı paketleme; kuruyan halılar kontrol edilerek tek tek paketlenir.

Bağcılar’ın Güvenilir Halı Yıkama Fabrikası

Bizlere telefonla ulaşmanız halinde personelimiz ücretsiz olarak evlerinizden halılarınızı alıp en temiz bir şekilde yine ücretsiz bir şekilde adresinize teslim edilir. Fabrikamıza gelen halılar ilk günkü temizliğine kavuşarak yine ücretsiz olarak evlerinize teslim edilir. Profesyonel halı yıkama hizmeti için bizi tercih etmeye devam edin.

Bağcılar Otomatik makinede halı yıkama
Bağcılar Otomatik makinede halı yıkama

Sizde halılarınızı yıkatırken macera aramak ya da beklenmedik sürprizlerle karşılaşmak istemiyorsanız İstanbul genelindeki bir çok müşterimiz gibi bizi tercih etmelisiniz. Firmamızın referansı halılarını yıkadığı müşterilerin yüzlerindeki tebessümdür. Yılların vermiş olduğu tecrübenin sağladığı kaliteli, hızlı ve sıfır hatalı hizmet sayesinde bugünlere geldik. Sizlere daha iyi daha verimli hizmet verebilmek için profesyonel halı yıkama kadromuz ile halı yıkama teknolojilerini yakından takip ediyoruz. Ücretsiz servislerimiz, güler yüzlü personelimizle halılarınızı evinizden alıyor tertemiz olarak geri getiriyoruz. Ancak daha önemli olanı ise hizmetimizin halı tesliminde bitmiyor olması. Korkutlar halı yıkama firması olarak evinize teslim etmiş olduğumuz halılarınız ile ilgili her türlü şikayet ve öneriye anında yanıt veriyoruz. Hizmet sonrası müşteri memnuniyetini de öncelikli prensiplerimiz arasında tutuyoruz.

Evlerinizden aldığımız halılar hangi aşamalardan geçiyor merak ediyorsanız lütfen yazımızı okumaya devam edin. Güler yüzlü personelimiz makbuz karşılığında aldığı halıları halı yıkama fabrikamıza getirirler. Halılarınız ayrı ayrı etiketlenerek karışmaları engellenir. Yıkama işlemine geçmeden önce halılarınız toz alma işlemine tabi tutulur ve üzerindeki yabancı maddeler arındırılır.

youtube videolarımız
Youtube videolarımız

Daha sonra tam otomatik halı yıkama makinalarımızda yıkama işlemine geçilir. Dakikada 1000 devir ile dönen fırçalar ile halılarınız en dip noktasına kadar temizlenir. Yine aynı makinamızda Durulama işlemi yapılır. Yıkanan halılar halı sıkma makinasına aktarılarak bir damla su kalmayıncaya kadar sıkılır ve kurutma odalarına aktarılır. Kurutma odalarımızda halılarınız güneş görmeden kurutma makinalarımızın odayı ısıtması sonucu halılar kurur. Kuruyan halılar paketleme bölümüne aktarılarak kontrol aşamasına geçer.

Halılar son bir kontrolden geçerek paketlenir ve müşterilerin istedikleri zamanda sevkiyatı yapılır. Bağcılar halı yıkama hizmetimiz ile ilgili bilgileri sizler için paylaştık. Bize her türlü sorunuzu veya sorununuzu iletebilirsiniz. İletişim sayfasından formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.
Firmamızın halı yıkama işlemleri ile ilgili ayrıntılı bilgiler için aşağıdaki linkleri tıklayabilirsiniz