Bağcılar Halı Yıkama

Bağcılar halı yıkama hizmeti şimdi Korkutlar Halı Yıkama Fabrikası kalitesiyle, hemen şimdi ücretsiz teklif al. En uygun fiyat garantisiyle, halı, koltuk, stor perde yıkama şimdi telefonun ucunda.

Firmamız tüm hizmetlerinde müşteri memnuniyeti ilkesiyle güvenilir hizmet vermektedir. Kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye büyük önem verdik. Hizmet kalitemizin meyvelerini de kısa zamanda almaya başladık. Müşteri portföyümüz kısa zamanda binlere ulaştı ve Bağcılar ilçesini de ilk servis bölgelerimiz arasına aldık.

Bağcılar Halı Yıkama Fabrikası:
Korkutlar Halı Yıkama

Bağcılar halı yıkama otomatik makinede yıkama
Bağcılar halı yıkama otomatik makinede yıkama

Halıları Nasıl Yıkıyoruz?

Fabrikamıza gelen her halıyı özenle, titiz bir yıkama işleminden geçiriyoruz. Aşağıdaki adımları her halı için istisnasız uyguladığımızı bilmenizi isteriz:

 1. Halı toz alma; yıkama öncesi halıların tozunun çırpılması,
 2. Halı yıkama; her halı profesyonel yıkama işleminden geçirilir,
 3. Halı sıkma işlemi; yıkanan halılar sıkma makinesinde sıkılır,
 4. Halı kurutma; halıları kapalı kurutma odamızda kurutuyoruz, hemen alttaki videoda görülmektedir.
 5. Halı paketleme; kuruyan halılar kontrol edilerek tek tek paketlenir.

Bağcılar’ın Güvenilir Halı Yıkama Fabrikası

Bizlere telefonla ulaşmanız halinde personelimiz ücretsiz olarak evlerinizden halılarınızı alıp en temiz bir şekilde yine ücretsiz bir şekilde adresinize teslim edilir. Fabrikamıza gelen halılar ilk günkü temizliğine kavuşarak yine ücretsiz olarak evlerinize teslim edilir. Profesyonel halı yıkama hizmeti için bizi tercih etmeye devam edin.

Bağcılar Otomatik makinede halı yıkama
Bağcılar Otomatik makinede halı yıkama

Sizde halılarınızı yıkatırken macera aramak ya da beklenmedik sürprizlerle karşılaşmak istemiyorsanız İstanbul genelindeki bir çok müşterimiz gibi bizi tercih etmelisiniz. Firmamızın referansı halılarını yıkadığı müşterilerin yüzlerindeki tebessümdür. Yılların vermiş olduğu tecrübenin sağladığı kaliteli, hızlı ve sıfır hatalı hizmet sayesinde bugünlere geldik. Sizlere daha iyi daha verimli hizmet verebilmek için profesyonel halı yıkama kadromuz ile halı yıkama teknolojilerini yakından takip ediyoruz. Ücretsiz servislerimiz, güler yüzlü personelimizle halılarınızı evinizden alıyor tertemiz olarak geri getiriyoruz. Ancak daha önemli olanı ise hizmetimizin halı tesliminde bitmiyor olması. Korkutlar halı yıkama firması olarak evinize teslim etmiş olduğumuz halılarınız ile ilgili her türlü şikayet ve öneriye anında yanıt veriyoruz. Hizmet sonrası müşteri memnuniyetini de öncelikli prensiplerimiz arasında tutuyoruz.

Evlerinizden aldığımız halılar hangi aşamalardan geçiyor merak ediyorsanız lütfen yazımızı okumaya devam edin. Güler yüzlü personelimiz makbuz karşılığında aldığı halıları halı yıkama fabrikamıza getirirler. Halılarınız ayrı ayrı etiketlenerek karışmaları engellenir. Yıkama işlemine geçmeden önce halılarınız toz alma işlemine tabi tutulur ve üzerindeki yabancı maddeler arındırılır.

youtube videolarımız
Youtube videolarımız

Daha sonra tam otomatik halı yıkama makinalarımızda yıkama işlemine geçilir. Dakikada 1000 devir ile dönen fırçalar ile halılarınız en dip noktasına kadar temizlenir. Yine aynı makinamızda Durulama işlemi yapılır. Yıkanan halılar halı sıkma makinasına aktarılarak bir damla su kalmayıncaya kadar sıkılır ve kurutma odalarına aktarılır. Kurutma odalarımızda halılarınız güneş görmeden kurutma makinalarımızın odayı ısıtması sonucu halılar kurur. Kuruyan halılar paketleme bölümüne aktarılarak kontrol aşamasına geçer.

Halılar son bir kontrolden geçerek paketlenir ve müşterilerin istedikleri zamanda sevkiyatı yapılır. Bağcılar halı yıkama hizmetimiz ile ilgili bilgileri sizler için paylaştık. Bize her türlü sorunuzu veya sorununuzu iletebilirsiniz. İletişim sayfasından formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.
Firmamızın halı yıkama işlemleri ile ilgili ayrıntılı bilgiler için aşağıdaki linkleri tıklayabilirsiniz

Korkutlar Halı Yıkama Avrupa Yakasında Bağcılar halı yıkama hizmeti ile ilçenin en iyi ve güvenilir firmaları arasında yerini almıştır. Bu uzun geçmişimizde edindiğimiz tecrübeler ile ilk olarak güven içinde bir hizmet sunmak, garantili yıkama ile müşteri memnuniyetini en üste taşımak ve hizmetlerimizde kaliteden hiç bir şekilde kısmadan geniş bir hizmet ağına ulaşmak en büyük amaçlarımızdandır.

Bağcılar ilçesi İstanbul’un en işlek ve en hareketli ilçelerinden birisidir. Yoğun iş hayatında halı temizliği önemli bir yer tutar ve bu yoğunlukta bazen iyi bir halı yıkamacı bulmak çileye dönüşebilir. İyi araştırılmadan verilen siparişlerde istenmeyen sonuçlar elde edilmesi kaçınılmazdır . Korkutlar halı yıkama Bağcılar’da tüketicinin yanında yer alarak sahip olduğu hakları tam olarak karşılamaktadır.

11 yıllık geçmişimizde teknolojiye mükemmel uyum sağlayarak gerekli ekipmanları bünyemize kattık. Hav alma makinesi, otomatik halı yıkama makinesi bunlardan bir kaçıdır. Her çeşit ve kalitedeki halıyı fabrikamızda yıkamaktayız. En büyük amacımız güven içinde ve kaliteden kesinlikle kısmadan hizmetlerimizi Avrupa Yakasında geniş bir kitleye ulaştırmaktır.

Bağcılar halı yıkama hizmeti ile birlikte Küçükçekmece ve Başakşehir ilçelerini kapsayan geniş bir servis ağına sahiptir. Halıları otomatik makineler ile el değmeden ve yüksek leke çıkarma kapasitemiz ile yıkamaktayız. Korkutlar halı yıkama fabrikası kurulduğu günden itibaren tüm müşterilerimizden beğeni toplamış ve takdir kazanmıştır. Verdiğimiz güven sayesinde her geçen gün büyümekte ve servis ağımızı  genişletmekteyiz. Verdiğiniz destekten ötürü ne kadar teşekkür etsek azdır.

İstanbul Bağcılar halı yıkama hizmetinde servis hizmetimiz ücretsizdir. Koltuk, çekyat, kanepe ve yerinde yıkama hizmetlerimiz ile halıflekslerinizi de yerinde yıkamaktayız. Hizmetlerimizin tümünde natürel şampuanlar kullanarak ürünlere zarar vermeden garantili olarak yıkamaktayız. Halı, kilim, yorgan, battaniye gibi vücudumuza temas eden ürünlerde bulunan akar ve maytlardan kurtulmak için malzemenin derinlemesine temizlenmesi gerekir. Bunu da otomatik makineler ve natürel şampuanlar ile sağlayabilirsiniz. Bunu sa sağlayan firmalardan birisi Korkutlar Halı Yıkamadır.

Halınıza bir şey dökülmesi gayet doğal olaylardan bir tanesidir. Bunun için üzülmenize gerek yok. Profesyonel firmalar leke çıkarma hizmeti vermektedir. Halıya dökülen bir şeyin lekesinin çıkması % 95 oranında mümkündür. Ancak şu notu düşmekte fayda var: Bir ok amatör yıkamacı özenmeden ve güçlü leke çıkarıcıları yanlış kullanım sonucu halıyı bozmaktadır. Bu konuda tüketiciye düşen görev halıyı vereceği firmayı iyi araştırmasıdır.

Halı temizliğinde yapılacaklar:

 • Sık sık halınızı elektrikli süpürge ile süpürün.
 • Halıya dökülen bir şeyi hızlı bir şekilde halıdan almaya çalışın.
 • Kalan kalıntılar için elektrikli süpürge kullanabilirsiniz.
 • Ne çok sıcak su ne de soğuk su kullanmayın, ılık su ile bol sabunlu su ile hafif hareketlerle ovabilirsiniz.
 • Kesinlikle yabancı madde, güçlü kir çıkarıcılar(çamaşır suyu) kullanmayın.
 • Çıkmayan lekeler için çıkarmak için çaba harcamayın.
 • Lekeler için profesyonel destek alın.

Halı temizliği bir çok şekilde  yapılmaktadır. Evde yapabileceğiniz bir kaç temizlik yöntemlerini sıraladık. Çıkmayan ve çıkması mümkün gözükmeyen lekeler için hiç uğraşmadan profesyonel destek almanızı öneririz. Bağcılar halı yıkama hizmetini hem uygun fiyata hem de kaliteli olarak veren firmalardan olan Korkutlar halı yıkama fabrikası tüketicinin cebini de düşünmekte ve uygun fiyatlı listesi ile rakiplerin önüne geçmektedir.