Halı Toz Alma

Blog

Halılarınız adreslerinden alındığı andan itibaren profesyonel ellerdedir. Halılarınızın ilk günkü gibi temiz bir şekilde olması için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Halılarınız yıkama işleminden önce toz alma işlemine tabii tutulur. Çünkü tam otomatik halı yıkama makinalarımızda halının üzerindeki yabancı maddeler halının derinlemesine temizlenmesini engeller. Dolayısı ile halıların yıkama aşamasından önce toz alma işlemi uygulanması gerekir.

Toz alma makinalarımız yüksek vakum gücü ile halıların üzerindeki yabancı maddeleri vakumlayarak temizler. Toz alma işleminden sonra halılar yıkanmaya hazır hale gelmiş olur ve halı yıkama işlemine geçilir.

Halılarınızı en az yılda bir temizletmeye özen göstermelisiniz. Çünkü içerisinde biriken toz tabakası halınızın dokusu içerisine yerleşmektedir. Gözle görülemeyen bu toz tabakası zaman içerisinde halınızın renginde değişikliğe yol açacak ve görüntüsünü bozacaktır. Korkutlar halı yıkama bu konuda geçmişten gelen tecrübe ve birikimi ile sektöre öncülük ederek hizmet vermektedir. Tüm halı çeşitlerinin temizliği konusunda profesyonel çalışma kadrosu ile size yardımcı olmakta ve bunu ekonomik fiyat politikasına uygun olarak yapmaktadır.

Halılarınızın yıkanma işlemine başlamadan önce üzerindeki toz tabakası temizlenir. Bunun için özel yöntemler uygulanmaktadır. Halılarınız modern yıkama ünitelerinde yıkanır. Bunun için özel makineler yardımı ile halınızın içerisindeki biriken tozlar temizlenir. Derinlemesine yapılan bu temizlik sayesinde tüm tozlar halınızın üzerinden kalkarak halınızın nefes alması sağlanır. Biriken tozlar alerjisi ve astım rahatsızlığı olanlar için tehlikeli bir durum oluşturmaktadır. Belirli periyotlarda halınızın üzerindeki tozları aldırmalı ve yıkatmalısınız.

Firmamız halılarınızın temizliğini garanti kapsamı içerisinde yaparak size hizmet sunmaktadır. Kurumsal yapı ile sunulan bu hizmet sayesinde güvenilir bir şekilde halılarınızı temizletebilir ve evinizdeki görseli daha şık bir hale getirebilirsiniz. Halılarınızın ilk günkü gibi temiz olması ve bahar esintileri oluşturması sayesinde zengin bir görsel de elde edebileceksiniz.

Bir yanıt yazın