Mehmet Akif Halı Yıkama

Korkutlar Halı Yıkama firmamız her geçen gün servis ağını genişletmektedir ve bunlardan biri de Küçükçekmece ilçesinde yer alan Mehmet Akif mahallesi halı yıkamadır. Firmamız kaliteli halı yıkama hizmet ile Küçükçekmece’nin her yerine olduğu gibi Mehmet Akif mahallesine de hizmet vermektedir.

Bildiğiniz gibi Küçükçemece’de iyi bir halı yıkama firması bulmak bazen sorun olabilir. Firmamız vermiş olduğu kaliteli halı yıkama hizmeti ile sadece Mehmet Akif mahallesi değil; tüm Küçükçekmece sakinlerine hizmet götürmektedir. Küçükçekmece halı yıkama firmaları içinden en iyi ve hızlı firmalardan biri olan firmamız bu alanda uzmanlaşmış ve kaliteli halı yıkama için kendini sürekli geliştirmektedir.

Halı yıkama fabrikamızda halılar nasıl yıkanıyor?
Halı yıkama fabrikamıza gelen halılar öncelikle kontrol edilerek etiketleri vurulur ve makinede yıkanacak ve elde yıkanacak diye ayrılır.
Elde yıkama ve makinede yıkamada kullandığımız halı şampaunı bitkisel balı şampuanlardır.
Çok değerli olan halılar el makineleri ile yıkanmaktadır. Makine halıları da otomatik halı yıkama makinemizde yıkanmaktadır.
Yıkama aşamasından sonra halılar kurutma odalarında kurutulur.
Son kontrolleri yapılan servis personelimiz tarafından müşterilerimize teslim edilir.

Evlerimizde kullandığınız renk, renk halılarınızın güzel görünmesi için iyi kullanmalı ve temizliklerine çok dikkat etmelisiniz, Mehmet Akif halı yıkama olarak halılarınızı kirli göründükleri andan itibaren sizlere yardımcı olmak için gereken hizmeti vermeye hazırız.

Halılarınızın üzerindeki leke ve kirler görüntüsünü bozabilir.  Evinizde yıkama ya da silmeyi önermiyoruz. Bu lekeleri yok etmede oldukça iddialıyız. Çünkü evlerinizde sildiğiniz zaman halılarınızın renklerinde solmalar olabilir. Biz bu solmaları önlemek için daima güler yüzlü uzman personellerimiz ile hizmetinizdeyiz. Bizim diğer yıkama firmalarından ayıran özelliğimiz alanında eğitimli personel kullanmamız ve işini severek yapan insanlarla çalışmamız.

Bizi diğer firmalardan ayıran özelliklerimiz

Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamız hızlı servis ile acil durumda kısa zamanda çözümler üretmektedir. İletişime geçtiğiniz temsilcimiz sizden adres bilgilerinizi alır ve akabinde size halılarınızı almak için servis yönlendirilir. Ayrıca kafanıza takılan herhangi bir detayı da temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

Adresinizden alınan halılarınız son teknoloji makinelerimizde özenle yıkanır ve kurutmaya alınır. Kurutma işlemi tamamlandıktan sonra son kez kontrol işlemi yapılır ve herhangi bir aksaklık yok ise düzgünce paketlenir ve evinize teslimat sağlanır. Teslimat esnasında siz değerli müşterilerimiz tarafından hoşunuza gitmeyen herhangi bir durum söz konusu olursa uzman arkadaşlarımız değerlendirme yapar ve ilgili problemi çözeriz. Firmamız halı yıkamanın diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimiz budur. Biz Mehmet Akif halı yıkama olarak siz değerli müşterilerimiz için yenilikleri ve teknolojiyi takip etmekteyiz. Bizim için müşteri memnuniyeti ön plandadır.