İkitelli Halı Yıkama

İkitelli halı yıkama hizmeti veren firmamız, İkitelli’nin her yerine hizmet vermektedir. Ayrıca İkitelli’ye ücretsiz servisimiz de vardır. Profesyonel halı temizliği için hemen bizden ücretsiz teklif alın.

İkitelli Korkutlar Halı Yıkama Fabrikası

Bizlere telefonla ulaşmanız halinde personelimiz ücretsiz olarak evlerinizden halılarınızı alıp en temiz bir şekilde yine ücretsiz bir şekilde adresinize teslim edilir. Fabrikamıza gelen halılar ilk günkü temizliğine kavuşarak yine ücretsiz olarak evlerinize teslim edilir. Profesyonel halı yıkama hizmeti için bizi tercih etmeye devam edin.

İkitelli Korkutlar Halı Yıkama Fabrikası
İkitelli Korkutlar Halı Yıkama Fabrikası

Siz de halılarınızı yıkatırken macera aramak ya da beklenmedik sürpizlerle karşılaşmak istemiyorsanız İstanbul genelindeki bir çok müşterimiz gibi bizi tercih etmelisiniz. Firmamızın referansı halılarını yıkadığı müşterilerin yüzlerindeki tebessümdür. Yılların vermiş olduğu tecrübenin sağladığı kaliteli, hızlı ve sıfır hatalı hizmet sayesinde bugünlere geldik. Sizlere daha iyi daha verimli hizmet verebilmek için profesyonel halı yıkama kadromuz ile halı yıkama teknolojilerini yakından takip ediyoruz. Ücretsiz servislerimiz, güler yüzlü personelimizle halılarınızı evinizden alıyor tertemiz olarak geri getiriyoruz. Ancak daha önemli olanı ise hizmetimizin halı tesliminde bitmiyor olması. Korkutlar halı yıkama firması olarak evinize teslim etmiş olduğumuz halılarınız ile ilgili her türlü şikayet ve öneriye anında yanıt veriyoruz. Hizmet sonrası müşteri memnuniyetini de öncelikli prensiplerimiz arasında tutuyoruz.

İkitelli Halı Yıkama Fabrikası Korkutlar Halı Yıkama

Evlerinizden aldığımız halılar hangi aşamalardan geçiyor merak ediyorsanız lütfen yazımızı okumaya devam edin. Güler yüzlü personelimiz makbuz karşılığında aldığı halıları halı yıkama fabrikamıza getirirler. Halılarınız ayrı ayrı etiketlenerek karışmaları engellenir. Yıkama işlemine geçmeden önce halılarınız toz alma işlemine tabi tutulur ve üzerindeki yabancı maddeler arındırılır. Daha sonra tam otomatik halı yıkama makinalarımızda yıkama işlemine geçilir. Dakikada 1000 devir ile dönen fırçalar ile halılarınız en dip noktasına kadar temizlenir. Yine aynı makinamızda durulama işlemi yapılır.

İkitelli Korkutlar Halı Yıkama Kurutma Odası
İkitelli Korkutlar Halı Yıkama Kurutma Odası

Yıkanan halılar halı sıkma makinasına aktarılarak bir damla su kalmayıncaya kadar sıkılır ve kurutma odalarına aktarılır. Kurutma odalarımızda halılarınız güneş görmeden kurutma makinalarımızın odayı ısıtması sonucu halılar kurur. Kuruyan halılar paketleme bölümüne aktarılarak kontrol aşamasına geçer. Halılar son bir kontrolden geçerek paketlenir ve müşterilerin istedikleri zamanda sevkiyatı yapılır. Başakşehir halı yıkama hizmetimiz ile ilgili bilgileri sizler için paylaştık. Bize her türlü sorunuzu veya sorununuzu iletebilirsiniz. İletişim sayfasından formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İkitelli’de Güvenilir Halı Yıkama firması

Firmamız Güven konusuna büyük önem vermektedir. Fabrikamıza gelen halıları deyim yerindeyse gözümüz gibi bakıyoruz. İkitelli halı yıkama fabrikası Korkutlar Halı Yıkama halılarınıza zarar vermeden titiz bir şekilde yıkamaktadır. Uzman personelimiz her halıyı dokusuna göre yıkama işlemi belirleyerek yıkamaktadır. Böylece halıların dokusuna zarar vermeden kirlerden arındırılmış olur.

İkitelli Halı Yıkama Fabrikasına ulaşmak için yol tarifleri:

Sefaköy Halı Yıkama

Firmamız ikitelli semti haricinde çok yakın olan Sefaköy semtine de hizmet vermektedir. Sefaköy halı yıkama hizmeti için bize telefonla ulaşabileceğiniz gibi sipariş formunu doldurarak da ulaşabilirsiniz.

Halkalı Halı Yıkama

Korkutlar Halı Yıkama Fabrikası ikitelli ile birlikte Halkalı semtine de hizmet vermektedir. Güvenilir ve % 100 garantili Halkalı halı yıkama için hemen bize ulaşın. Şunu açıkça belirtmekte fayda görüyoruz. Fabrikamıza gelen tüm halıları kendi şahsi halımız gibi titizlikle yıkıyoruz. İstisnasız her halı fabrikamızdan tam anlamıyla temizlenmiş bir şekilde ayrılmaktadır. Yıkamamızı beğenmezseniz 2. yıkamadan ücret almıyoruz.

İkitelli Halı Yıkama Haritada Yerimiz