Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir halı yıkama en iyi hizmeti, en uygun fiyata sunmak için çalışıyoruz, otomatik halı yıkama makinesi ile hızlı ve güven içinde hizmet sunan Korkutlar Halı yıkamanın hizmet sayfasında ilçede vermiş olduğu halı yıkama ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağız. İstanbul Başakşehir ilçesinde halı yıkama hizmeti veren firmamız, Başakşehir’in tüm mahallelerinde hizmet vermektedir. Bizlere telefonla ulaşmanız halinde personelimiz ücretsiz olarak evlerinizden halılarınızı alıp en temiz bir şekilde yine ücretsiz bir şekilde adresinize teslim edilir. Fabrikamıza gelen halılar ilk günkü temizliğine kavuşarak yine ücretsiz olarak evlerinize teslim edilir. Profesyonel halı yıkama hizmeti için bizi tercih etmeye devam edin.

Başakşehir’de Halı Yıkama

Sizde halılarınızı yıkatırken macera aramak ya da beklenmedik sürprizlerle karşılaşmak istemiyorsanız İstanbul genelindeki bir çok müşterimiz gibi bizi tercih etmelisiniz. Firmamızın referansı halılarını yıkadığı müşterilerin yüzlerindeki tebessümdür. Yılların vermiş olduğu tecrübenin sağladığı kaliteli, hızlı ve sıfır hatalı hizmet sayesinde bugünlere geldik. Sizlere daha iyi daha verimli hizmet verebilmek için profesyonel halı yıkama kadromuz ile halı yıkama teknolojilerini yakından takip ediyoruz. Ücretsiz servislerimiz, güler yüzlü personelimizle halılarınızı evinizden alıyor tertemiz olarak geri getiriyoruz. Ancak daha önemli olanı ise hizmetimizin halı tesliminde bitmiyor olması. Korkutlar halı yıkama firması olarak evinize teslim etmiş olduğumuz halılarınız ile ilgili her türlü şikayet ve öneriye anında yanıt veriyoruz. Hizmet sonrası müşteri memnuniyetini de öncelikli prensiplerimiz arasında tutuyoruz.
Başakşehir Profesyonel Halı Yıkama
Güler yüzlü personelimiz makbuz karşılığında aldığı halıları halı yıkama fabrikamıza getirirler. Halılarınız ayrı ayrı etiketlenerek karışmaları engellenir. Yıkama işlemine geçmeden önce halılarınız toz alma işlemine tabi tutulur ve üzerindeki yabancı maddeler arındırılır. Daha sonra tam otomatik halı yıkama makinalarımızda yıkama işlemine geçilir. Dakikada 1000 devir ile dönen fırçalar ile halılarınız en dip noktasına kadar temizlenir. Yine aynı makinamızda durulama işlemi yapılır. Profesyonel bir halı yıkama hizmeti sunmak bizim için vazgeçilmez kriterlerimizin başında gelir.

Yıkanan halılar halı sıkma makinasına aktarılarak bir damla su kalmayıncaya kadar sıkılır ve kurutma odalarına aktarılır. Kurutma odalarımızda halılarınız güneş görmeden kurutma makinalarımızın odayı ısıtması sonucu halılar kurur. Kuruyan halılar paketleme bölümüne aktarılarak kontrol aşamasına geçer.

Halılar son bir kontrolden geçerek paketlenir ve müşterilerin istedikleri zamanda sevkiyatı yapılır. Başakşehir halı yıkama hizmetimiz ile ilgili bilgileri sizler için paylaştık. Bize her türlü sorunuzu veya sorununuzu iletebilirsiniz. İletişim sayfasından formu doldurarak bize ulaşabilirsinişz.

Firmamızın halı yıkama işlemleri ile ilgili ayrıntılı bilgiler için aşağıdaki linkleri tıklayabilirsiniz

Halı toz alma işlemi
Halı yıkama işlemi
Halı sıkma işlemi
Halı kurutma işlemi
Halı paketleme işlemi
Alttaki resimde yıkama işlemi bitmiş, sıkılmış ve kurutma aşamasındaki halılar görülmektedir. En alttaki resimde de halı yıkama makinesindeki bir halının yıkama sonrası durulama işlemi ile birlikte halının rulo haline getirilmesi görülmektedir. Bu işlemden sonra halı sıkma makinesine konularak suyu sıkılır ve kurutma odasına aktarılır.

İstanbul Başakşehir halı yıkama firması Korkutlar halı yıkama kurumsal kimliği ile garantili hizmet vermektedir. Bize gerek sosyal medya hesaplarımızdan gerekse iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sorunsuz bir temizlik için Korkutlar halı yıkama size yeter. Başakşehir servis alanlarımızdan bir kaçı şunlardır: Arterium