Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir halı yıkama, en iyi hizmeti, en uygun fiyata sunmak için çalışıyoruz, otomatik halı yıkama makinesi ile hızlı ve güven içinde hizmet sunan Korkutlar Halı yıkamanın hizmet sayfasında ilçede vermiş olduğumuz halı temizliği hizmeti ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağız.

İstanbul Başakşehir ilçesinde halı yıkama hizmeti veren firmamız, Başakşehir’in tüm mahallelerinde hizmet vermektedir. Bizlere telefonla ulaşmanız halinde personelimiz ücretsiz servisimiz ile evlerinizden halılarınızı alıp en temiz bir şekilde adresinize teslim edilir. Fabrikamıza gelen halılar ilk günkü temizliğine kavuşarak yine ücretsiz olarak evlerinize teslim edilir. Profesyonel halı temizleme hizmeti için bizi tercih etmeye devam edin. Online Sipariş için tıklayın.

Başakşehir halı yıkama
Başakşehir halı yıkama

Başakşehir’de Profesyonel Halı Temizleme

Siz de halılarınızı yıkatırken macera aramak ya da beklenmedik sürprizlerle karşılaşmak istemiyorsanız İstanbul genelindeki bir çok müşterimiz gibi bizi tercih edebilirsiniz. Firmamızın referansı halılarını yıkadığı müşterilerin yüzlerindeki tebessümdür. Yılların vermiş olduğu tecrübenin sağladığı kaliteli, hızlı ve sıfır hatalı hizmet sayesinde bugünlere geldik. Sizlere daha iyi daha verimli hizmet verebilmek için profesyonel halı yıkama kadromuz ile halı yıkama teknolojilerini yakından takip ediyoruz. Ücretsiz servislerimiz, güler yüzlü personelimizle halılarınızı evinizden alıyor tertemiz olarak geri getiriyoruz. Ancak daha önemli olanı ise hizmetimizin halı tesliminde bitmiyor olması. Korkutlar halı yıkama firması olarak evinize teslim etmiş olduğumuz halılarınız ile ilgili her türlü şikayet ve öneriye anında yanıt veriyoruz. Hizmet sonrası müşteri memnuniyetini de öncelikli prensiplerimiz arasında tutuyoruz.

İstanbul Başakşehir ilçesinde Başakşehir halı yıkama hizmeti veren firmamız, Başakşehir’in tüm mahallelerinde hizmet vermektedir. Bizlere telefonla ulaşmanız halinde personelimiz ücretsiz olarak evlerinizden halılarınızı alıp en temiz bir şekilde yine ücretsiz bir şekilde adresinize teslim etmektedir. Fabrikamıza gelen halılar ilk günkü temizliğine kavuşarak yine ücretsiz olarak evlerinize teslim edilir. Profesyonel halı yıkama hizmeti için bizi tercih etmeye devam edin.

Başakşehir Halı Yıkama Fabrikası

Siz de halılarınızı yıkatırken macera aramak ya da beklenmedik sürprizlerle karşılaşmak istemiyorsanız İstanbul genelindeki bir çok müşterimiz gibi bizi tercih etmelisiniz. Firmamızın referansı halılarını yıkadığı müşterilerin yüzlerindeki tebessümdür. Yılların vermiş olduğu tecrübenin sağladığı kaliteli, hızlı ve sıfır hatalı hizmet sayesinde bugünlere geldik.

Sizlere daha iyi daha verimli hizmet verebilmek için profesyonel halı yıkama kadromuz ile halı yıkama teknolojilerini yakından takip ediyoruz. Ücretsiz servislerimiz, güler yüzlü personelimizle halılarınızı evinizden alıyor tertemiz olarak geri getiriyoruz. Ancak daha önemli olanı ise hizmetimizin halı tesliminde bitmiyor olması. Korkutlar halı yıkama firması olarak evinize teslim etmiş olduğumuz halılarınız ile ilgili her türlü şikayet ve öneriye anında yanıt veriyoruz. Hizmet sonrası müşteri memnuniyetini de öncelikli prensiplerimiz arasında tutuyoruz.

Başakşehir’de halı yıkama firması: Korkutlar Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir’de En İyi Halı Temizleme Hizmeti

Güler yüzlü personelimiz makbuz karşılığında aldığı halıları halı temizleme fabrikamıza getirirler. Halılarınız ayrı ayrı etiketlenerek karışmaları engellenir. Yıkama işlemine geçmeden önce halılarınız toz alma işlemine tabi tutulur ve üzerindeki yabancı maddeler arındırılır. Daha sonra tam otomatik halı yıkama makinamızda yıkama işlemine geçilir. Dakikada 1000 devir ile dönen fırçalar ile halılarınız en dip noktasına kadar temizlenir. Yine aynı makinamızda durulama işlemi yapılır. Profesyonel bir halı temizliği bizim için vazgeçilmez kriterlerimizin başında gelir.

Yıkanan halılar halı sıkma makinasına aktarılarak bir damla su kalmayıncaya kadar sıkılır ve kurutma odalarına aktarılır. Kurutma odalarımızda halılarınız güneş görmeden kurutma makinalarımızın odayı ısıtması sonucu halılar kurur. Kuruyan halılar paketleme bölümüne aktarılarak kontrol aşamasına geçer.

Video fabrikamızda çekilmiş orijinal videodur. Bazı kişilerin yaptığı gibi çakma resim ve video kullanmıyoruz.

Başakşehir Halı Temizleme Firması Korkutlar Halı Yıkama

Halılar son bir kontrolden geçerek paketlenir ve müşterilerin istedikleri zamanda sevkiyatı yapılır. Başakşehir halı yıkama hizmetimiz ile ilgili bilgileri sizler için paylaştık. Bize her türlü sorunuzu veya sorununuzu iletebilirsiniz. İletişim sayfasından formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Bir Halı Fabrikamızda Hangi Aşamalardan Geçiyor?

  1. Halı toz alma işlemi
  2. Halı yıkama işlemi
  3. Halı sıkma işlemi
  4. Halı kurutma işlemi
  5. Halı paketleme işlemi

Alttaki resimde yıkama işlemi bitmiş, sıkılmış ve kurutma aşamasındaki halılar görülmektedir. En alttaki resimde de halı yıkama makinesindeki bir halının yıkama sonrası durulama işlemi ile birlikte halının rulo haline getirilmesi görülmektedir. Bu işlemden sonra halı sıkma makinesine konularak suyu sıkılır ve kurutma odasına aktarılır.

İstanbul Başakşehir halı temizleme firması Korkutlar halı yıkama kurumsal kimliği ile garantili hizmet vermektedir. Bize gerek sosyal medya hesaplarımızdan gerekse iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sorunsuz bir temizlik için Korkutlar halı yıkama size yeter.

Kapalı odada kurutma işlemi

Başakşehir’de En Yakın Halı Yıkamacı

Tercih edeceğiniz firmanın size yakın olması da önemli etkenlerden birisidir. Firmamız Başakşehir’in merkezi sayılabilecek yerindeki fabrikasında size hızlı ve güvenli bir halı temizleme hizmeti vermektedir. En yakın halı yıkama firması için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz:

Başakşehir Halı Temizleme Fiyatları

Firmamız Başakşehir’de en uygun fiyata yüksek kalitede halı yıkayan firmalardan birisidir. Hizmet kalitemizden taviz vermeden minimum fiyatlarla halılarınızı yıkıyoruz. Fiyat listesi sayfamızı incelemeden karar vermeyin. En uygun fiyata en kaliteli hizmeti almanın avantajını bizimle yaşayın.

Başakşehir’de Hizmet Bölgelerimiz:

Firmamız Başakşehir haricinde ilçenin sınırında olan Küçükçekmece ilçesinde de profesyonel ve tam zamanında halı temizleme hizmeti vermektedir. Hizmet kalitesi ile öne çıkan firmamızdan en uygun fiyata halı temizliği için bize ulaşmanız yeterlidir.

Kayaşehir Halı Temizleme

Başakşehir’in mahallelerinden kayabaşı mahallesine (kayaşehir) hızlı servis ile halı temizleme için bize ulaşmanız yeterlidir. Kayaşehir halı yıkama hizmetimiz tüm hızıyla devam ediyor. En uygun fiyata hizmet almak için hemen bize ulaşın.

Halkalı Halı Yıkama

Halkalı halı yıkama, Korkutlar Halı Temizleme fabrikası kalitesiyle telefonun ucunda. Online sipariş avantajıyla da profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Başakşehir Korkutlar Halı Yıkama Fabrikasının Haritada Yeri

Yol tarifi alın:

Google Haritalar Yol tarifi için resme dokunun.
Yandex haritalar için resme dokunun.

Başakşehir halı yıkama, hizmet alanlarımızdan birisidir, Korkutlar Halı Yıkama Fabrikası, güvenilir hizmetleri ile tüm Başakşehir ilçesine kurumsal hizmetlerini sunmaktadır. Garantili ve temiz bir halı yıkama/temizleme hizmeti için şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başakşehir’in En İyi Halı Yıkamacısı

Hemen Ara: 0212 7778511

Yıllardır biriktirdiğimiz iş tecrübemizle ve siz değerli müşterilerimizden aldığımız destekle, kazandığımız güvenle hizmetlerimize son sürat devam etmekteyiz. Biz Başakşehir halı yıkama,  profesyonel, hızlı, uygun fiyat ve güvenle halılarınızı yıkıyoruz. Halı yıkama konusunda firmamız son derece titiz davranmakta ve halılarınızı özelliklerine göre analiz ederek yıkamaktayız. Toplu yıkama kesinlikle yapmıyoruz. Bu işi yaparken uzman ekiplerle çalışıyoruz. Firmamız halı yıkama işlemini iki türlü yapmaktadır. Otomatik halı yıkama makinesinde ve elde makinesi ile yıkama. Elde yıkama makinesi ile yıkamayı daha çok hassas olan el dokuma halılarda kullanmaktayız.

Başakşehir’de Uygun Fiyata Halı Yıkama Hizmeti

Klasik halılarınızda ise otomatik halı yıkama sistemi ile yıkama yapmaktayız. Bu işlemleri son teknoloji harikası makinelerle ve büyük bir dikkatle yapmaktayız. Bizi diğer firmalardan ayıran özelliklerden bir tanesi budur. Bir çok firma özellikle el dokuma halılarını bile dikkatsizce yıkamakta ve halılar yıpranmaktadır.Halı yıkama fabrikamızda halılarınızı derinlemesine temizlemek için teknolojiyi yakından takip ediyor ve tüm gerekli makineleri bünyemize katıyoruz. Evlerinizden alınan halılarınız fabrikalarımızda doğal ürünlerle temizlenip ortalama 3 ile 4 gün içerisinde evinize teslim edilir. Sizin ve bizim memnuniyetimiz çok önemlidir. Çünkü biz bir defaya mahsus iş yapmıyoruz. Halılarınızı sürekli olarak yıkamak için ilk yıkamada bile müşteri memnuniyetini kazanmış olmaktayız. Başakşehir Halı Yıkama firmamızdan memnun kalmadığınız herhangi bir durum söz konusu olursa lütfen müşteri hizmetlerimize bildirmenizi rica ederiz. Bu bizim için çok önemlidir. Çünkü memnun müşteri bizim tanınmamızda ve büyümemiz de etkilidir.