Otomatik Halı Yıkama Makinesi

Korkutlar Halı Yıkama Fabrikası, teknolojiyi yakından takip eden bir firmadır. Otomatik halı yıkama makineleri piyasaya ilk çıktığı günlerde bünyesine katmış ve halıları otomatik makinede yıkamaya başlamıştır.

Aşağıda resimlerini gördüğünüz otomatik halı yıkama makinesinde halıları maksimum temizlikte yıkadığımızı bilmenizi isteriz. Otomatik makinenin en büyük avantajları şunlardır:

  • Halıların her noktası eşit bir şekilde yıkanmaktadır.
  • Her halı hızlı bir şekilde yıkama işleminden geçer.
  • Halıları teslim süresi çok kısalmaktadır.
  • Her halı derinlemesine temizlenir.
otomatik halı yıkama makinesi
otomatik halı yıkama makinesi

Otomatik Halı Yıkama Makinesinde Halı Yıkama

Yukarıda otomatik makinesin avantajlarından kısaca bahsettik. Gelberi yapan ters yönlü rulo fırça sistemi, durulama için zıt yönlü fırça, halıyı rulo yapmak için halı sarma bölümü ve en büyük artısı her çeşit halıyı yıkayabilme özellikleri öne çıkmaktadır.

Otomatik makinede halı yıkama
Otomatik makinede halı yıkama
Otomatik makinede bol köpük maksimum temizlik
Otomatik makinede bol köpük maksimum temizlik

Güvenilir kalitede bir hizmet verebilmek  için firmamız olarak en üstün teknoloji ile çalışmaktayız. Siz müşterilerimizin hizmetimizden beklediği memnuniyeti ve hassasiyeti sizlere sunmaktayız.  Her evin vazgeçilmezi halılarınızı her türlü hijyen koşullarına uygun titizlikte hat safhada olan firmamızın hizmet kalitesi sizlere en iyi temizliği sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin memnun kalabilmesi için sunduğumuz hizmet her koşuldu memnun kalacaksınız.

Sizlerin memnuniyeti için bütün teknolojik koşullarına sahip sizlere en yüksek temizlik garantisini sunabilmektedir. Halılarınızı evinizden alarak  öncelikle metrekaresine göre olan bir otomatik halı yıkama makinesi hangisi ise ona yerleştiriyoruz. Halılarınızı bu güçlü ve insan gücünün üstünde kat kat daha fazla temizlik garantisi sunan makineden birkaç kez su ve halı şampuanı ile yıkama aşamasına alıyoruz. Halılarınızın yıkama aşaması yaklaşık yarım saat kadar sürmektedir. Bu yarım saat içinde halılarınızı en temiz şekilde çıkarıyoruz.

Otomatik halı yıkama makinesi

Sizlere sunulan bu en temiz hizmetin kalitesini sunabilmek için teknolojiyle yaptığımız iş birliğiyle sizlere en uygun ve en temiz hizmeti sunmaktayız. Halılarınızı teslim aldığınızda gözlerinize inanamayacak kadar temiz olduklarınız sizlerde görecek ve firmamızı tavsiye ettiğiniz bir firma olarak seçeceksiniz.

Sizlere memnun kalacağınız bu hizmet için özel olarak firmamız tarafından en iyi otomatik halı yıkama makinesi kullanılmaktadır. Sizlere sunulan bu hizmet hem fiyat avantajı olarak hem de hizmet kalitesi olarak en iyi hizmeti vermektedir. Sizler için en iyi hizmet en iyi fiyat firmamızda bulunmaktadır.