Atakent Halı Yıkama

Atakent halı yıkama hizmetini firmamız en uygun fiyata, kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyeti ilkesiyle hızlı servis imkanıyla sunmaktadır. Şunu açıkça belirtmekte fayda görüyoruz, müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Memnun kalmadığınız yıkamadan, 2.sini ücretsiz olarak yıkıyoruz.

Atakent’te Korkutlar Halı Yıkama
Tel: 0212 777 85 11

Atakent’te halı yıkama firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bizden fiyat almadan halı yıkatmayınız. Küçükçekmece, Başakşehir ve İkitelli’nin tüm semt ve mahallelerine servisimiz vardır. Fiyat listesi sayfasında hizmetlerimiz ile ilgili fiyatlar mevcuttur. Kaliteli bir hizmet için bizi tercih edin.

Halılarınız ücretsiz adresinizden alınır itina hijyen bir temizlik işleminden geçerek yine ücretsiz olarak sizlere teslim edilir. Atakent halı yıkama hizmeti haricinde firmamız, koltuk yıkama, yerinde halı yıkama, yorgan battaniye yıkama hizmeti de vermektedir. Kaliteli hizmet ve yılların verdiği tecrübe ile bizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Otomatik makinede halı yıkama
Otomatik makinede halı yıkama

Firmamız Korkutlar Halı Yıkama, kaliteli halı yıkama için otomatik halı yıkama makinesi ve natürel yani doğal halı şampuanı kullanmaktadır. Bildiğiniz gibi piyasada bir çok halı vardır. Kullanılan ipliğinden boyasına kadar da farklılık göstermektedir. Bu halıların yıkanması da ayrı olmak zorundadır. Her halıyı tek bir yıkama sisteminden geçirirseniz halı iplik boyaları birbirine karışacak, iplikleri deforme olacak ve yıpranacaktır. Neticede de halı kullanılamaz hale gelecektir. Bu sorunların önüne geçmek için her halıyı iyi tanımalı ve yıkama sistemini de ona göre belirlenmelidir. Atakent halı yıkama olarak yıllardır halı yıkama sektöründe olduğumuz için her halıyı iyi tanımakta ve halıya göre yıkama sistemi uygulamaktayız.

Atakent En İyi Halı Yıkama Fabrikası

Küçükçekmece ilçesi Atakent semti için profesyonel halı temizleme hizmeti arayanlar, bize ulaşarak profesyonel bir şekilde halılarınızı temizletebilirsiniz. Atakent halı yıkama firmaları içinde en güveniliri Korkutlar halı yıkama olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Kapalı odada kurutma aşaması
Kapalı odada kurutma aşaması

Atakentte Yılların Tecrübesiyle Halı Yıkama Hizmeti

Firmamız halı yıkama işine ilk girdiği zamandan bu güne kadar çok yol kat etti. İlk olarak tek motorlu tek fırçalı elde yıkama makinesi ile girdik bu işe. Halıları açık alanda kurutuyorduk. Şimdi ise otomatik halı yıkama makinesi ile halılar daha temiz ve kapalı kurutma odasında dış ortamdan etkilenmeden hızlı bir şekilde kurumaktadır. Profesyonel halı yıkama hizmeti için firmamız ne gerekiyorsa yerine getirmektedir. Böylece her geçen yıl müşteri portföyümüz de artmaktadır.

Sefaköy Halı Yıkama

Atakent hizmetimiz ile birlikte Sefaköy halı yıkama hizmetimiz de vardır. Firmamız Sefaköy’de hızlı ve güvenilir hizmeti vermektedir. Sefaköy Küçükçekmece’nin en işlek semtlerinden birisidir. Atakent’e komşu olması sebebiyle firmamız ücretsiz servis imkanını Sefaköy’e de sunmaktadır.

Halkalı Halı Yıkama

Atakent’e komşu semtlerden birisi de Halkalıdır. Korkular halı yıkama Halkalı halı yıkama hizmetini de ücretsiz servis ve en uygun fiyat avantajı ile vermektedir. Küçükçekmece’nin 1 numaralı halı yıkama firması olarak ilçenin tamamını kapsama alanımıza aldık. Hızlı servis, güvenilir hizmet ve en önemlisi olan % 100 müşteri memnuniyeti için hemen bizi arayın, ücretsiz teklif alın.

Atakent halı yıkama, otomatik makinede yıkama
Atakent- otomatik makinede yıkama

Firmamız İstanbul Avrupa Yakasında hizmet vermektedir. Vizyonumuz en kaliteli halı temizleme hizmetini en uygun fiyata son tüketici olan siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktır. Bu konuda ilk günden itibaren çalışmalarımızı aralıksız sürdürdüğümüzü bilmenizi isteriz.

Atakent’te Kaliteli Halı Yıkama Servisi

Atakent Halı Yıkama hizmeti veren firmamız bu hizmeti, en uygun fiyata ve kaliteden taviz vermeden yapmaktadır. Bize ulaşmanız halinde personelimiz adresinize gelerek halıları almakta ve ücretsiz servisimiz ile halılarınız fabrikamızda yıkandıktan sonra teslim edilmektedir.

Halılar hayatımızın değişmeyen eskimeyen parçalarından bir tanesidir ve Atakent halı yıkama hizmetimiz ile bu değerli halılarınızı ilk günkü gibi tertemiz bir şekilde teslim ediyoruz. Gün geçtikçe yeni desenler yeni modeller üretilse de bizim için evlerimizde özel halılar mutlaka varlığını devam ettiriyor. Evin her bölümünde mutfak koridor veya oda halılar bizim soğuk zeminlerle olan temasımızı engellemesi yanı sıra evimize kattığı dekoratif şıklıkla da bizi mutlu etmeye yetiyor.

Atakent Güvenilir Halı Yıkama Fabrikası

Fakat halılar sanıldığının aksine çok çabuk kirlenirler sadece yüzey renklerinin koyulaşması uzun sürmektedir. Ama iç yüzey tahmin edilenin çok daha altında bir sürede bakteri ve mikrop istilasına uğramaktadır. Öyle ki evcil hayvanlar kazayla dökülen yemekler çocuklar ve cips gibi kırıntılar halı yüzeyinin altında bir organik yaşam başlatabilir.Zamanla evimize kötü bir koku hakim olmasının sebebi sigara dumanını çeken yapısı ile halıların içinde başlayan organik yapıdır.

Atakent Profesyonel Halı Temizleme Hizmeti

Atakenthalı yıkama olarak bu durumda hizmetinize koşuyoruz. Firmamız halı yıkama alanında tecrübeli ekibi ve kaliteli makineleri ile halılarınızın desenlerine renklerine dokularına zarar vermeden hem görünüm temizliği hem iç yüzey temizliği hizmetin Atakent sakinleri için sunmaktadır.

Selin Halı Yıkama Atakent halı yıkama hizmetini evinizden gelip aldığı halıyı uygun sıcaklık ve temizleyici güçlü şampuanla başlatır. Yapılan köpüklü yıkamanın ardından halınız için hassas ayarlanan kurutma işlemi sonrasında halınız ambalajlanarak size servis edileceği an için hazır hale getirilir. Kapınıza kadar teslim edilen halınızın ambalajını siz açarsınız ve kesinlikle ilk gün ki kadar temiz ve sağlıklı bir halıya dokunduğunuzu ilk anda hissedersiniz. Profesyonel yıkama hizmeti veren firmamız her keseye uygun kaliteli fiyat anlayışı ile sizi bu sorundan kurtarmanın mutluluğunu her daim yaşamaktadır.