Atakent Halı Yıkama

Atakent’te halı yıkama firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bizden fiyat almadan halı yıkatmayınız. Küçükçekmece, Başakşehir ve İkitelli’nin tüm semt ve mahallelerine servisimiz vardır. Fiyat listesi sayfasında hizmetlerimiz ile ilgili fiyatlar mevcuttur. Kaliteli bir hizmet için bizi tercih edin.

Halılarınız ücretsiz adresinizden alınır itina hijyen bir temizlik işleminden geçerek yine ücretsiz olarak sizlere teslim edilir. Firmamız halı yıkama haricinde koltuk yıkama, yerinde halı yıkama, yorgan battaniye yıkama hizmeti de vermektedir. Kaliteli hizmet ve yılların verdiği tecrübe ile bizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Firmamız kaliteli halı yıkama için otomatik halı yıkama makinesi ve naturel yani doğal halı şampuanı kullanmaktadır. Bildiğiniz gibi piyasada bir çok halı vardır. Kullanılan ipliğinden boyasına kadar da farklılık göstermektedir. Bu halıların yıkanması da ayrı olmak zorundadır. Her halıyı tek bir yıkama sisteminden geçirirseniz halı iplik boyaları birbirine karışacak, iplikleri deforme olacak ve yıpranacaktır. Neticede de halı kullanılamaz hale gelecektir. Bu sorunların önüne geçmek için her halıyı iyi tanımalı ve yıkama sistemini de ona göre belirlenmelidir. Korkutlar halı yıkama olarak yıllardır halı yıkama sektöründe olduğumuz için her halıyı iyi tanımakta ve halıya göre yıkama sistemi uygulamaktayız.

Ayrıca Halkalı halı yıkama sayfamızı da inceleyebilirsiniz: https://www.korkutlarhaliyikama.com/halkali-hali-yikama