Stor Perde Yıkama

Firmamızın hizmetleri arasında stor perde yıkama hizmeti de vardır. Evlerinizde mekanızmalarından sökülerek fabrikamızda yıkandıktan sonra ücretsiz servis hizmetimiz ile yine yerlerine asıyoruz.

yıkanmış stor perdeler
Stor perde yıkama

Korkutlar Stor Perde Yıkama
0212 777 85 11

Bilindiği gibi stor perdelerin temizliği başlı başına problemdir. Gerek mekanizmasından sökülmesi gerek yıkanması evde yapılacak iş değildir. Dolayısıyla stor perdeleri bu işi profesyonel olarak yapan kişilere temizletmek gerekir. Firmamız tecrübeli personelimiz ile stor perdelerinizi temiz bir şekilde yıkayarak sizlere teslim etmektedir.

Stor perde yıkama dışarıdan basitmiş gibi görünse de aslında titizlikle yapılması gereken bir iştir. Çünkü hasar gördüğünde ciddi sorunlar oluşmaktadır. Aynı kumaştan bulması, tamiri için firmalar aranması gibi sorunlar ortaya çıkmaktadır. Oysaki bu işi profesyonel yapan kişilere bırakılsa hem temiz bir şekilde yıkanmış olacak hem de perdeleriniz zarar görmeyecektir. Firmamız stor perdelerinizi uygun fiyata yıkamaktadır.

Stor perde yıkama fiyatlarımız gayet uygundur. Fiyat listemizden inceleyebilirsiniz.

Korkutlar halı yıkama firmasının hizmetlerinden biri de stor perde yıkama hizmetidir. Stor perdeleriniz mekanizmalarından alınarak temizlenmekte ve temizlendikten sonra yine mekanizmalarına asılmaktadır.

Evimizin gelinliği diye tabir edilen perdelerimiz için yeni bir çok tasarım ortaya çıkmaktadır. Bunlardan en büyük ve en çok ilgi göreni ise stor perdelerdir. Birçok tasarımı olan stor perdeler mutfağa, misafir odasına, salona hatta balkonda bile kullanılmaktadır kullanımı kolay olan bu perdelerin temizlenmesi de oldukça kolaydır. Temizliğine önem verilen stor perdeler eski tür perdelerden olmadığı için makinede yıkanmamaktadır.

Stor perde nasıl temizlenir?

Temizlenirken oldukça dikkatli olunması gereken bu perde türü kalıcı hasarlar yol açılabilmektedir. Sırf bu iş üzerinde yoğunlaşan yanı Stor perde yıkama işi için özel olarak kurulan temizleyici firmalar bulunmaktadır, bu firmaların hepsine güvenilmeyeceği gibi perdelerimizi emanet ederken oldukça zorlana biliriz. Firmamızın esasa aldığı konu müşteri memnuniyeti olduğunda dolayı sizin perdelerinize kendi perdemiz gibi sahip çıkan ve elemanları özel perde yıkama eğitimleri almış olan kişilerdir. Sizin perdenizi kendi perdemiz gibi sahiplenen firmamızın perde yıkama özel makineler kullanmaktadır. Son teknolojiyi kullanan ve eğitimli personeliyle sizlere eşlik eden firmanız için en önemli husus olan müşteri memnuniyeti firmamızda mevcuttur.

Stor perde yıkanırken yapılan işlemler

İlk olarak perdeler kendi boyutlarında olan bir düz zemine yerleştirilerek işleme başlanmaktadır sonrasında ilk işlem olan özen stor perde sabunlarıyla el yıkanmaya başlamaktadırlar. Sonrasında Stor perde yıkama işlemine makineler aracılığıyla devam edilir makineden çıkan stor perdeler için özel parlatan şampuanlar kullanılarak kullanıcıya teslim edilmektedir. İlk alındığı gün ki gibi olması muhtemeldir.