Kanarya halı yıkama

Kanarya Halı Yıkama Küçükçekmece

Küçükçemece Kanarya mahallesine ücretsiz servisimiz vardır. Uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile kanarya mahallesinde hizmetlerimize devam etmekteyiz. Halı yıkama yanında koltuk yıkama, yerinde halı yıkama, yorgan battaniye yıkama hizmeti de vermekteyiz.

Kanarya Halı Yıkama
Tel: 0212 777 85 11

Uygun fiyat ve kaliteli hizmet arıyorsanız doğru yerdesiniz. Fiyat listesinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Kanarya mahallesinde halı yıkama hizmeti için tek adres Korkutlar Halı Yıkama firmasıdır. Biz bu işi severek yapıyoruz. Tek yapmanız gereken bize telefonla ulaşmanız. Güler yüzlü personelimiz adresinizden aldıkları halıları merkezimizde hijyen bir temizlikten geçirerek yine adreslerinize teslim eder.

Kanarya Mahallesi Halı Yıkama Küçükçekmece

Firmamız Küçükçekmece ilçesinin tüm mahallelerine ücretsiz servisimiz ile halı temizleme hizmeti vermektedir. Kanarya mahallesinde oturan müşterilerimizin bize ulaşması halinde hızlı bir şekilde halı siparişi almakta ve fabrikamızdan titiz bir halı yıkama işleminden geçtikten sonra ücretsiz servisimiz ile teslim edilmektedir.