Shaggy Halı Yıkama

Blog

Korkutlar Halı Yıkama Fabrikası her çeşit halıyı titiz bir yıkamadan geçirmektedir. Shaggy halıları da fabrikamızda titiz yıkama işleminden geçmektedir.

Shaggy Halıyı Nasıl Yıkıyoruz?

Estetik görünümü sebebiyle bir çok ev sahibi tarafından tercih edilen halı modelleri arasına girer. Shaggy halıların temizliği oldukça zordur. Havaların ısınması sebebi ile de yaz temizliği vakitleri geldi. Bir yıl boyunca toza ve birçok etkilere maruz kalan bu halılar evin en fazla kirlenen eşyaları arasındadır. Yaz temizliğinde yıkanması gereken en önemli şeyler de haliyle halılardır. Shaggy halıların içinde oldukça toz, saç teli gibi bir çok kir birikir. Uzun yünlü bir halı tarzı olduğu için shaggy halıların en dibine ulaşmak oldukça zordur. Ayrıca shaggy halıyı temizlemek kadar shaggy halıları temiz tutmak da zordur. Bu halıların doğru yöntem ve doğru şekilde, düzenli olarak temizlemek gerekir. Görünüş açısından oldukça şık bir halı olmasına rağmen temizlik konusunda biraz zorlayıcıdır.

Shaggy Halı Yıkama

Shaggy halılarınızı süpürmeden önce silkmeniz ve çırpmanız gerekir. Bir sopa yardımıyla halınıza vurarak halınızın üzerindeki tozları atabilirsiniz. Fakat bu işlemi yapmanız sadece kısa bir süre için halınızın temiz kalmasını sağlayacaktır.
Shaggy halılar nasıl yıkanır sorusunun cevabını size firmamız veriyor. Shaggy halılarım nasıl yıkanacak diye dert etmeyin. Halılarınız özel şampuanlarla yıkanır ve şirketimizin uzun yıllara dayanan tecrübesiyle tam olarak ve titizlikle temizlenir. Halınızın en derinlerine vakumlama işlemiyle inilir. Shaggy halınızda deri

Shaggy halıları diğer halılara göre daha hassas halılardır. Yıkama işlemi titizlikle yapılması gerekir. Uzun havları için özel fırçalar kullanılmalı ve havların dipleri derinlemesine temizlenmelidir. Piyasada geniş bir fiyat aralığında satılan bu halıların zarar görmeden hijyen bir şekilde yıkanması gerekmektedir. Zira büyük meblağlarla aldığımız shaggy halılar küçük dikkatsizlikler sonucu zarar görebilir.

Son teknoloji halı yıkama makinalarımızda shaggy halıları hiç zarar görmeden derinlemesine temizlikten geçer. İlk günkü parlaklığına kavuşan halılar santrafüj sıkma makinamızda sıkılarak kurutma için kurutma bölümüne aktarılır. Güneş görmeden kuruyan halılar hem solmaz hem daha kısa sürede kurur.
Yıkama esnasında kullanılacak şampuanların doğal olmasına mutlak dikkat etmemiz gerekir. Piyasadaki güçlendirilmiş halı şampuanlarının içersindeki yüksek miktarda kir çıkarıcı maddeler halılara zarar vermektedir. Dolayısıyla doğal halı şampuanlarını tercih etmemiz gerekir.

Son aşamada step halıları kontrolden geçerek paketlenmeye verilir. Paketlenen halılar servise hazırdır. Kısaca shaggy halılarının nasıl yıkandığını anlattık. Diğer yazımız halı paketleme bilgisi için linki tıklayabilirsiniz. Korkutlar halı yıkama’yı tercih etmeye devam edin.

Bir yanıt yazın