Bosphorus Halı Yıkama

Bosphorus halı yıkama hizmetini en kaliteli şekilde sunan Korkutlar halı yıkama, perde ve koltuk yıkama hizmeti de vermektedir. Firmamız ile iletişime geçerek halılarınızı ilk günkü gibi kullanmaya başlayabilirsiniz. Firmamız ayrıca Başakşehir’in tüm semtlerine profesyonel halı yıkama hizmetini ulaştırmaktadır.

Bosphorus Halı Yıkama Küçükçekmece

Halıların düzenli olarak temizlenmesi kullanılan ortamı hem ferahlatacak hem de sizi hastalıklardan bir benze koruyacaktır. Halıların haftada en az 2 kere elektrikli süpürge ile süpürülmesi çok önemlidir. Bu şekilde halınızın ömrü uzar ve kirlerin halıya nüfuz etmesi gecikir. Ancak tam olarak temizlemek için profesyonel kişiler tarafından yılda 1 kere yıkanmalıdır. Bosphorus City halı yıkama hizmetimizden mutlaka yararlanın. Hem kalite ile tanışın hem mis gibi halılara kavuşun.

Halıdaki lekelerde ilk müdahale çok önemlidir. Genelde ılık su ile yapılan temizlikler sonuç vermektedir. Burada lekenin cinsi çok önemlidir, şekerli yiyecekler genelde ılıık suya batırılmış bez ile çıkmaktadır. Kimyasal lekelerde mutlaka profesyonel destek almanızı öneririz. Korkutlar halı yıkama lekelerde % 95 gibi bir oran ile çözüm üretmektedir.