Bosphorus City Halı Yıkama

Bosphorus city halı yıkama firması olarak siz değerli müşterilerimize profesyonel halı yıkama ve yıkama sonrası müşteri memnuniyeti çerçevesinde garantili bir hizmet sağlamaktayız.

Bosphorus City Halı Yıkama Fabrikası

Halı yıkama denildiğinde evde büyüklerimizin de yaptığı gibi mahalle aralarında veyahut balkonlarda yıkanan halılar akla gelmektedir. Ancak profesyonel halı yıkama işlemi bu tarzda bir işlem değildir. Halılarınızın en az yılda bir defa derinlemesine, türüne uygun şekilde ve uygun temizlik malzemeleriyle temizlenmesi gerekmektedir. Evlerimizde, iş yerlerimizde en çok kiri, pisliği tutan malzeme halıdır. Dolayısıyla sağlık ve hijyen açısından birden çok önemi vardır. Ve bu önem küçümsenecek derecede değildir. Deriniz ile temas eden halılar yanlış yıkama sonucunda vücudunuzda kanser gibi ciddi derecede hastalıklara kapı açmaktadır. Size zararının yanında yanlış yıkama sonucu halılarınızın liflerinin çürümesi, koku yapması gibi maddi sonuçları da doğmaktadır.

Online sipariş için tıklayın.

Bosphorus City Halı Yıkama
Bosphorus City Halı Yıkama

Bosphorus City’de Neden Korkutlar Halı Yıkama

Bosphorus city halı yıkama firması olarak halının hangi türünün yıkama işlemine tabi tutulacağını çok önemsemekteyiz. Yünlü halılar, el yapımı halılar, merinos halılar, keçi tüyünden yapılan halılar gibi oldukça çok halı çeşidi bulunmaktadır. Korkutlar Halı Yıkama, halılarınızı profesyonel makineler ile yıkanması ile elde yıkamanın farkları, her halının yıkanma işlemi sırasında istediği suyun kloru, sıcaklığı ve basıncının farklı olmasıdır. Bu şartlara uyulmadığı takdirde en olası görülen halı deformasyonu ortaya çıkmaktadır. Ancak bu en olası sorundur.

% 100 Garantili Halı Yıkama

Halı deformasyonu maddi bir sorun olmakla birlikte bunun da ötesi olarak halı yıkama işlemi sırasında kullanılan kimyasalların halıda uzun süre kalması, kalması gerektiğinden fazla kalması, iyi durulanamaması, gibi sorunlarla insan vücuduna oldukça büyük zararlar da verebilmektedir. Deri tüm yaşamımız boyunca halı vb. ürünlerle en çok temas eden organımızdır ve bundan dolayı derinin içerisine etkide bulunma sonucunda kansere kadar giden hastalıklara yol açacağından halı, yanlış yıkama uygulamasıyla bu tehlikeyi içinde en çok barındıran ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Burada kullanılan ürünlerin dünya standartları enstitüsünden onaylı belgeler olması gerekmektedir. Bosphorus city halı yıkama firması olarak bizim kullandığımız tüm halı yıkama makinelerinde ve temizlik ürünlerinde bu sertifikayı görebilirsiniz. Verdiğimiz halı yıkama işlemi tamamen insan sağlığı, çevre sağlığı ve müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak işin ehli kişiler tarafından yapılmaktadır. Korkutlar Halı Yıkama Fabrikası olarak halılarınızı araçlarımızla evinizden almakta, 4 aşamalı bir detaylı temizlik yapmakta ve siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Teslimden itibaren iki ay içerisinde doğacak deformasyonlar Bosphorus city halı yıkama garantisi kapsamındadır.