Bambu Halı Yıkama

Bambu halı yıkama hizmetini Korkutlar Halı Yıkama fabrikamızda uygun fiyata % 100 garantili olarak hizmet vermekteyiz. İstanbul Avrupa yakası Bambu halı yıkama tavsiye temizlik firması olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Bambu el dokuma halı yıkama, en kaliteli hizmeti verdiğimizi bilmenizi isteriz. Profesyonel hizmet almak için şimdi bize ulaşın:

Bambu halı temizliği hususunda Korkutlar Halı Yıkama ile iletişim kurarak halılarınızı, el dokuma halılarınızı, step halılarınızı güvenle yıkatabilirsiniz.

Bambu halının yıkaması dikkat isteyen bir temizlik işidir. Mümkün mertebe işinin ehli halı yıkamacılar tarafından yıkanmasını özellikle önermekteyiz. Korkutlar halı yıkama olarak Bambu halılarınız garantili olarak yıkanmaktadır. Özel yıkama tekniği ile halıya zarar vermeden kirlerden, bakteri-maytlardan temizlemek gerekir.

Bambu halı yıkama işlemi büyük bir özen gösterilerek, profesyonel halı yıkamacılar tarafından yapılmalıdır. İpek halılarda olduğu gibi kendine özel bir yıkama tekniği kullanılarak hassas yapısına zarar vermeden yıkanmalıdır.

Bambu halı yıkama
Bambu halı yıkama

Bambu halı yıkama püf noktaları

Son yıllarda doğal bir halı olması sebebiyle sıkça kullanılmaya başlamıştır. Daha bir kaç sene öncesine çok nadir olarak üretilirken günümüzde bir çok halı üreticisi koleksiyonlarına bambu halıyı eklemiştir. Halı yıkama sektörüne de yeni yeni giren bambu halıların yıkanma tekniği de farklılık göstermektedir. Sıcak su, aşırı kimyasal kullanımı, yanlış şampuan kullanımı gibi tecrübe isteyen hususlar olmadığında halı rahatlıkla bozulabilmektedir. Bunlara dikkat etmekte fayda var. Fabrikamızda tecrübesiyle özel yıkama tekniği sayesinde hiç hasarsız halıları kirlerden temizlemektedir.

Bambu Halı Nasıl Yıkanır?

Gerek halı yıkamacılar gerekse tüketiciler bambu halı nasıl yıkanır sorusunu sormaktadır. Bambu halılar son yollarda kullanımı hızla artan halılardır. Yapısı gereği sağlıklı olan bu halılar evleri süslemeye başlamıştır. Her ne kadar diğer halılar kadar toz tutması az olsa da yılda en az 1 kere yıkanmasını öneriyoruz. Ortamın tozu zemine çökeceğinden dolayı hav diplerinde bakteriler oluşacaktır. Düzenli yıkama işleminden sonra bu bakterilerden kurtulabilirsiniz.

Klasik makine halılarına göre çok hassas olan bu halılar gerek otomatik halı yıkama makinesi gerekse mac makineleri ile yıkanırken çok dikkatli olmak gerekir. Kimi firmalar sıcak suyla yıkamaktadır ki bu Bambu halıya büyük zarar verir.

Bambu halıların nasıl yıkandığından bahsetmeden önce bambu halının geçmişine kısa bir yolculuk yapsak faydası olacağı kanaatindeyiz: Bambu halıların uzak doğudan tüm dünyaya yayıldığı bilinmektedir. En büyük özelliği Bambu ağacından yapılan ipliklerden yapılması ve doğal olmasıdır. Isı koruyucu özelliğinden dolayı kışın sıcak, yazın serin tutmaktadır. Toz tutmaması ve organik olması tercih nedenleri arasındadır.

Bambu halı yıkama
Bambu halı yıkama