Tevfik Bey Halı Yıkama Küçükçekmece

Küçükçekmece ilçesinin mahallesi olan Tevfik Bey halı yıkama hizmetimiz garantili, hızlı ve profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Firmamız kurulduğu ilk günden beri kaliteli ve uygun fiyat anlayışı ile halılarınızı titizlikle yıkamakta ve her geçen gün büyümeye devam etmektedir. 

Hizmetimiz ile ilgili bilgiler vermeden önce halının geçmişini kısaca değinmek yerinde olacaktır. Geçmişte halı yıkamak zahmetli bir iş idi. İmece usulü bahçelerde konu komşu bir araya toplanır, köpük köpük halılar fırçalarla yıkanır, temizlenir, her evin bahçesinde ya da büyük balkonlarında yıkanmış halılara rastlanırdı. Halı yıkama çok yorucu bir iş olmasına rağmen, arkadaşlarınızla yaptığınız bu ortak iş bazen eğlenceli bile olabilirdi. Ancak günümüzde artık ne büyük bahçelerimiz var, ne de halılarımızı asıp kuruması için bırakacağımız temiz bir hava… Üstelik artık herkes o kadar yoğun ve stresli ki, artık o imece usulü işler de kalmadı ne yazık ki.

Bütün sektörlerin de bu süreçte profesyonelleştiği düşünülünce böyle zorlu bir işi evde yalnız başınıza ya da bir yardımcı alarak (ücreti dahilinde) halı yıkamaya çalışmak yalnızca daha çok para harcamanıza ve emeğinizin boşa gitmesine neden olacaktır. Çünkü hava kirliliğini de düşündüğünüzde büyük emek vererek küçük alanlarda yıkayacağınız halınız hiçbir koşulda temiz ve sağlıklı olmayacaktır. Tevfik Bey mahallesi Halı Yıkama hizmetimiz ile bu sorunlara dur, diyoruz. Korkutlar Halı Yıkama sizi bu zahmet ve gereksiz masraftan kurtararak, halınızı evinizden teslim alarak, tüm temizlik ve hijyen koşullarını yerine getirerek yeniden evinize teslim etmektedir. Sektörde birçok halı yıkama firmasına ulaşmanız mümkün ancak bu alanda da dikkat etmeniz gereken bir takım unsurlar var. Örneğin daha az maliyetle halılarınızı yıkamaya talip olan firmanın ne kadar sağlıklı deterjanlar kullandığını bilemezsiniz. Dolayısı ile kalite ve güven önemlidir ve bunu Korkutlar Halı Yıkama firmamızda bulabilir