Tema İstanbul Halı Yıkama

Tema İstanbul halı yıkama için Korkutlar Halı Yıkama hızlı servis imkanı ile kaliteli bir halı temizleme hizmetini ayağınıza getiriyor. Tema İstanbul hızlı gelişen yerleşim yerlerinden bir tanesidir İstanbul’da. Halı yıkama hizmeti de bu bölge için büyük önem taşımaktadır. Korkutlar halı yıkama Başakşehir’in her noktasına olduğu gibi halı yıkama hizmetini Tema İstanbul’a da ulaştırmaktadır.

Halı Yıkama Tema İstanbul
0(212) 777 85 11

Bir evin en sık kirlenen eşyaları arasında bulunan halı temizliği ev hanımlarının büyük canını sıkmaktadır. Temiz mis gibi halılar kısa zamanda kirlenmekte ve can sıkıcı bir ortam oluşturmaktadır. Bir halının normalde 2 ayda bir yıkanması gerektiğini biliyor musunuz? Nasıl ki bir yatak çarşafını sık sık yıkıyoruz, halılar çarşaflardan daha sık kirlenmektedir. Çünkü ortamdaki tozun kirin ilk temas edeceği eşya halılardır. Bu sebepten halı temizliği büyük önem taşımaktadır. Ancak 2 ayda bir yıkatma gibi bir lüksümüz olmadığı için firma olarak tavsiyemiz bir halıyı yılda en az 1 kere profesyonel ellere teslim etmenizdir. Profesyonel kelimesine özellikle belirtmek isteriz. Çünkü piyasada bir çok amatör kişiler çalışmakta ve halılara zarar vermektedir.

Uygun fiyat ve garantili halı yıkama

Kirli halının yıkama öncesi ve yıkama sonrası resmi
Halı yıkama Öncesi ve Sonrası

Firmamız halıları en uygun fiyata yıkamakta ve aynı zamanda kaliteden de ödün vermemektedir. Otomatik halı yıkama makinesi ile halılar derinlemesine bir temizlikten geçmektedir. Fabrikamızda halıları nasıl yıkadığımızı kısaca anlatalım:

Halı Nasıl Yıkanır?

  • Öncelikle halıda kullanılan iplik belirlenir. Bunun nedeni kullanılacak olan sistemin belirlenmesidir. Klasik naylon iplikli makine halılarında leke çıkarıcılar rahatlıkla kullanılabilir. Ancak yün halılarda kullanılamaz.
  • Otomatik halı yıkama makinesine alınan halılar makinede yıkanmaya başlar. Bu arada sürekli olarak halıyı kontrol ederiz.
  • Yıkama sonrası bol su ile durulanan halılar sıkma makinesinde sıkılır.
  • Sıkılan halılar kapalı kurutma odasına kurutularak paketleme bölümüne aktarılır.
  • Paketleme bölümünde son kontrolü yapılan ve kontrolden geçen halılar paketlenerek servise hazır halde depoya aktarılır.

Görüldüğü gibi bir halı farklı aşamalardan geçerek yıkanmış olur. Bu aşamalar profesyonel bir yıkama sistemi için gereklidir. Korkutlar halı yıkama fabrikası Tema İstanbul halı yıkama hizmetini hızlı bir şekilde ayağınıza getirmekte ve kısa zamanda da mis gibi halılara kavuşmanızı sağlamaktadır. Aşağıda iki resim mevcut; ilki lekeli bir halının halı yıkama makinesinde yıkama işlemi görülmektedir. İkinci resimde ise yıkama sonrası halıdaki lekenin çıkmış ve kullanıma hazır haldeki görseli yer almaktadır. Firmamız lekelere karşı %95 ortalama ile büyük bir başarı elde etmektedir.