Soyak Olympiakent Halı Yıkama

Soyak Olympiakent halı yıkama, Kotkutlar Halı Yıkama firmasının hizmet alanlarında bulunan Başakşehir’deki hizmet bölgesidir. Firmamız hızlı servisi ile Soyak Olimpiakent‘e halı yıkama hizmeti vermektedir. Halı yıkama hizmetinden başka PERDE YIKAMA ve KOLTUK YIKAMA hizmetlerimiz de mevcuttur. Şimdi iletişime geçerek servis isteyebilir ve mis gibi perde, koltuk ve halılarınızın tadını çıkarabilirsiniz. Firmamız Başakşehir’in önde gelen halı yıkama fabrikaları arasındadır.

Soyak Oliymiakent Halı Yıkama
Telefon: 0212 777 85 11

Halı, perde ve koltukların zamanında temizlenmesi, yıkanması çok önemlidir. Zamanında yıkanan bu ev eşyaları hem ortamı ferah tutacak hem de sizi mikroplardan koruyacaktır. Firmamız halıları yılda en az 1 kere yıkamanızı önermektedir.

Ev ortamında halı temizliği nasıl yapılır?

Evde yapılabilecek bir kaç husus vardır: Halıların haftada en az 2 kere elektrikli süpürge ile süpürülmesi çok önemlidir. Bu şekilde halınızın ömrü uzar ve kirlerin halıya nüfuz etmesi gecikir. Ancak tam olarak temizlemek için profesyonel kişiler tarafından yılda 1 kere yıkanmalıdır. Soyak Olympiakent halı yıkama hizmetimizden mutlaka yararlanın. Hem kalite ile tanışın hem mis gibi halılara kavuşun. Halıdaki lekelerde ilk müdahale çok önemlidir. Genelde ılık su ile yapılan temizlikler sonuç vermektedir. Burada lekenin cinsi çok önemlidir, şekerli yiyecekler genelde ılık suya batırılmış bez ile çıkmaktadır. Kimyasal lekelerde mutlaka profesyonel destek almanızı öneririz. Korkutlar halı yıkama lekelerde % 95 gibi bir oran ile çözüm üretmektedir.

Aşağıda fabrikamızda yıkanan bir kaç halı resmini görebilirsiniz. Tam otomatik halı yıkama makinesi ile maksimum temizlik elde edilmektedir.

halı yıkama sonrası kurutma aşaması

Selin halı yıkama Soyak Olympiakent halı yıkama hizmetini garantili sunmaktadır. Uygun fiyatlarımızı incelemenizi öneriyor ve uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Çalışan veya çalışmayan her bayan belirli dönemlerde toplu temizlik yapmaktadır. Evin bütün odaları ve bütün eşyaları yıkanır, kurutulur ve ütülenir. Bu kadar büyük bir temizliğin içinde sizlere kolaylık sağlamak adına, halılarınızı yıkıyoruz. Adresinizden aldığımız her boydaki ve her türdeki halınızı, en kısa sürede yıkayıp evinize teslim ediyoruz. Temizliğin hakim olduğu evlerinizde halı yıkama derdinize çare oluyoruz.

Özenli Yıkama

Halılarının nasıl yıkandığı konusunda güven duymayan kişiler için şunu diyebiliriz: Halılarınız firmamıza geldiği anda büyük makinelerimizde doğal halı şampuanı ve yumuşatıcılarla yıkanır. Özel kurutma odalarında yağmur, güneş, toz görmeden kurutulur ve şeffaf paketlere sarılarak adresinize teslim edilir. Özenli bir yıkama ve teslimat aşamasından geçen halılarınız, uzun süre temizliğini koruyacaktır.