Menekşe Evleri Halı Yıkama Halkalı

Menekşe evleri halı yıkama hizmeti ile ücretsiz servis imkanıyla halılarınızı alıyor ve mis gibi temizlenmiş şekilde teslim ediyoruz.

Firmamız son teknoloji malzemeleriyle halınıza zarar vermeden yıkama işlemi yapar. Nitelik olarak üstün kalite anlayışı ve temizlik firmamızın temel prensibidir. Özel şampuanlarla yıkanan halılarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Firmamız işlem sonucunda memnuniyet garantisini vermektedir. Özel halılarınızı uygun en özel şampuanlarla yıkanıp en ufak bir zarar söz konusu olmaz.

Firmamız otomatik halı yıkama makinesi, kurutma odası, profesyonel halı temizliği gibi avantajlar ile hizmetlerini sürdürmektedir. Menekşe evlerine hızlı servis imkanı ile de acil ihtiyaçlarınıza anında cevap vermektedir. Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi yıkama sonrası halı resmi görülmektedir. Halı üzerindeki lekelerden eser kalmamıştır.

Firmamız olumlu geri bildirimiyle işinde en iyi olduğunu kanıtlamıştır. En yeni makinelerle halılarınız yıkanarak yüzde yüz bir temizleme gerçekleştirilir. Firmamız müşteri odaklı çalışıp, bütün isteklerinizi değerlendirir. Konusunda uzman kadromuz işini en iyi şekilde gerçekleştirerek en ufak bir problem yaratmaz. Sizde temiz ve güvenilir bir yıkama işlemi için, bizi tercih edebilir farkı görebilirsiniz. aşağıdaki resim de yıkama öncesi halının görüntüsüdür. Ve halı lekelerden dolayı kullanılamaz hale gelmiştir.

Selin halı yıkama halkalı halı yıkama hizmetinde yeni bir firma olmasına rağmen hızlı teslim gibi avantajlar ile sayılı firmalar arasına girmeyi başarmıştır.