Kutlutaş Halı Yıkama

Halı her evin olmazsa olmaz eşyalarından biridir. Evin varlığını da yokluğunu da gösteren en yegane parçaların arasında yer alır. Bazen zengin bazen etnik gösterim sağlayan ve evin havasını değiştiren
birbirinden güzel halıları yıkamakta tabi ki büyük bir özen gerektiren işlemlerdir. Biz Kutlutaş halı yıkama olarak evinizin en değerli parçaları olan halılarınızı en kaliteli ve son teknoloji üretimi olan makinelerimiz ile yıkayıp güvenle sizlere teslim ediyoruz.
Halı Yıkama İşleminde Neler Yapılır?
Evinizden alınan halılar öncelikle uzun zaman kullanımdan dolayı iç yüzeye işleyen tozlardan arındırılmak için bir süre toz dolabına alınır. Bu işlemin ardından tam otomatik halı yıkama makinelerinde özel halı şampuanları ve temizlik ürünleri ile en üstün titizlikte temizlenir. Bu işlem tamamen profesyonel makineler aracılığı ile asla el değmeden yapılır. Makinenin içerisindeki işlem ıslatma ile başlar; sabunlama, fırçalama, durulama, yumuşatıcı verme tekrar durulama ile son bulur. Yıkaması tamamlanan halılar yine son sistem makinelerde sıkılır ve kurutmaya alınır. Tamamen kapalı alanlarda %100 kuruyana kadar beklenir. Bütün bu işlemlerin ardından Kutlutaş halı yıkama güvencesi ile halılarınız pırıl pırıl ve mis gibi kokularla evinizden alındığı gibi bizim tarafımızdan yine evinize teslim edilir.
Hızlı Ve Güvenilir Halı Yıkama Hizmeti Sunuyoruz
Kutlutaş halı yıkama sizlere her zaman en hızlı ve en güvenilir hizmeti vermeye devam eden değerli bir kuruluştur. Her işimizin tesliminde müşterilerimizin güler yüzü bizim en kuvvetli güvencemizdir. Tarafımıza teslim edilen her halı bizim garantimiz altındadır. Her türlü sorumluluk tarafımıza aittir. Sadece halı yıkama işlemi ile kalmayıp aynı teknoloji ile yolluk, kilim, battaniye, yorgan, stor perdelerde tarafımızdan yıkanır. Özellikle stor perdelerin evde yıkanması oldukça güçtür, silerekte yeterli oranda temizlik sağlayamazsınız. Aynı şekilde battaniyelerin tüylü ve kalın olması sebebi ile çamaşır makinesinde yıkamak pek mümkün ve sağlıklı değildir. Tüm eşyalarınızda halılar gibi evinizden alınıp evinize bırakılmaktadır. Evde kendi başınıza çıkaramayacağınız her türlü leke çıkartılır. Kesinlikle güneş görmeyen odalarda işlem yapılır ve asla renk solması olmaz. Aldığımız hiçbir ürün deformasyona uğramadan tarafınıza teslim edilir.