Halıdan Lekeler Nasıl Çıkar?

Halılarımıza sürekli bir şeyler dökülür ve lekelenir. Bizler de halıdan lekeler nasıl çıkar diye düşünürüz. Biz size yardımcı oluyoruz. Siz yorulmadan biz lekenizi çıkartıyoruz.

Halıdan lekeler nasıl çıkar size bahsedelim. Leke meydana gelir gelmez hemen müdahale edin ve lekeyi halıdan uzaklaştırın. Temizlik anında ovarak temizlemeyin. Bu lekeyi halının içine daha fazla işlemesine neden olur. Halıyı ilk temizlediğinizde çıkmış gibi görünür fakat kuruduktan sonra geçmediğini göreceksiniz. Silme işlemini birkaç kez tekrarlamanız gerekebilir. Eğer silerken halı şampuanı kullanıyorsanız sadece köpüğünü kullanın. Şampuanın sıvısı renkleri birbirine karıştırabilir. Lekeyi temizlerken lekeyi dış çevresinden lekenin merkezine doğru silinmeli. Çamaşır suyu gibi kimyasal madde kullanmayın.

Korkutlar Halı Yıkama Leke Çıkarma İşlemi

Bazı lekelerin nasıl çıktığını belirtelim. Kan lekesi, soğuk temizleme karışımlarıyla müdahale edilir. Kan lekesi için firmamıza başvurabilirsiniz. Kan lekesi zor bir leke olduğu için profesyonel halı yıkama firmalarından yardım almalısınız. Aynı şekilde boya lekesi içinde biz profesyonel ekibimizle size yardımcı oluyoruz. Evcil hayvanların bıraktığı lekeleri de çeyrek kaşık bulaşık deterjanı ile ılık suyu karıştırarak temizleyebilirsiniz. Çay ve kahve lekesi için hemen kağıt havluyu koyarak emdiriniz. Sonra kolonyayı bolca lekeye dökün. Biraz bekledikten sonra leke kaybolmaya başlayacaktır.

Bu temizleme yöntemleri geçicidir. Halılarınızın zarar görmemesi, deforme olmaması için ve tamamen bakterilerden arındırmak için firmamızla iletişime geçiniz. Profesyonel, bilgili ve güçlü kadromuzla halılarınızdan lekelerinizi çıkartıyoruz. Tabi siz kendinizde bazı ürünleri kullanarak çıkartabilirsiniz. Kendinizi yormak yerine firmamız sizin yerinize temizler. Aynı zamanda halınızın içindeki diğer kirler ve bakterilerden arınmış olur.