Fulya Evleri Halı Yıkama

Fulya Evleri için hızlı servis hizmetimizden yararlanmak için iletişime geçebilirsiniz. Firmamız Halkalı, Atakent ve Sefaköy semtlerini kapsayan geniş bir servis ağına sahiptir. Kaliteden taviz vermeden Küçükçekmece ilçesinin her semtine ulaşmaktayız.

Fulya Evleri Halı Yıkama En İyi Halı Yıkama Hizmeti

Ev hanımları için büyük sorun teşkil eden halı yıkama işini firmamız üstlenmektedir. Sizlere en kaliteli hizmeti verebilmek için sürekli olarak çalışmaktayız. Fulya evleri, Manolya evleri olsun bir çok siteye özel servis imkanımız vardır. Firmamız halı temizliğinde büyük bir bilgi birikime sahiptir ve sürekli olarak artmaktadır. Halı leke çıkarma konusunda da kendimize güvenmekteyiz.

Halıları yıkarken farklı aşamalardan geçerek, gerçek temizlik ile buluşmaktadır. Ayrıca yıkama sırasında doğal ürünler kullanarak halının zarar görmesinin önüne geçmekteyiz. Halılarınız yıkarken aşamalardan geçiriyor ayrıca yıkama süresinde doğal şampuanlar kullanıyor. Ayrıca halıları kapalı alanlarda kurutarak hiçbir zarar görmeden halıların kurumasını sağlıyoruz.

Firmamız sizlerin memnuniyetine büyük öncelik vermektedir. Bunun için en başta uygun fiyatlı halı yıkama fiyat listemiz ile sizlerin cebinizi de korumaktadır. Makbuz karşılığında aldığımız halıları cinslerine göre ayırarak özel yıkama işlemine tabii tutuyoruz.

Korkutlar halı yıkama müşterinin yanında olan, müşteriye değer veren nadir firmalardan bir tanesidir.