El Dokuma Halı Yıkama

El dokuma halı yıkama hizmetimiz Korkutlar Halı Yıkama fabrikası garantisi altındadır. Firmamız el dokuma halılarına özel yıkama işlemi ile halının dokusuna, rengine zarar vermeden titiz bir şekilde kirlerden temizlemektedir. Profesyonel el dokuma halısı temizliği için bize ulaşabilirsiniz.

El Dokuma Halılarını Nasıl Yıkıyoruz?

El dokuma halıları el emeği göz nuru dediğimiz değerli halılardır. Gerek kullanılan iplik gerekse ipliklerde kullanılan renkler halıya değer katmaktadır. Haliyle yıkama işlemi de bir o kadar önemlidir. Halının dokusuna zarar vermeden titizlikle yıkamak gerekir. En sık karşılaşılan sorun el dokuma halısının yıkama aşamasında renginin atmasıdır. Bunun önüne geçmek için natürel şampuanlar kullanmak gerekir. Korkutlar Halı Yıkama Fabrikası natürel şampuanlar ile el dokuma halılarına zarar vermeden temizliğini yapmaktadır.

El Dokuma Halılarını Yıkarken Nelere Dikkat Ediyoruz?

  • El dokuma halısının renginin solmamasına,
  • Halının dokusunun bozulmamasına,
  • Halının kirlerden tam olarak temizlenmesi,
  • El dokuma halısı temizliğinde aldığımız gibi sorunsuz bir şekilde teslim etmek,
  • Müşteri memnuniyeti.

Bu en önemli noktalara dikkat ederek el dokuma halılarınız fabrikamızda kirlerden arındırılmış tertemiz bir şekilde adresinize ücretsiz servisimiz ile teslim ediyoruz. Uygun fiyata el dokuma halısını yıkatmak için tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Ayrıca el dokuma ve diğer halıların yıkama ücretlerini halı yıkama fiyatları sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Korkutlar Halı Yıkama Fabrikası el dokuma halılarını garantili olarak yıkamaktadır. % 100 müşteri memnuniyeti ile İstanbulluların hizmetindeyiz.