El Dokuma Halı Yıkama

El dokuma halı yıkama hizmetimiz Korkutlar Halı Yıkama fabrikası garantisi altındadır. Firmamız el dokuma halılarına özel yıkama işlemi ile halının dokusuna, rengine zarar vermeden titiz bir şekilde kirlerden temizlemektedir. Profesyonel el dokuma halısı temizliği için bize ulaşabilirsiniz.

El Dokuma Halılarını Nasıl Yıkıyoruz?

El dokuma halıları el emeği göz nuru dediğimiz değerli halılardır. Gerek kullanılan iplik gerekse ipliklerde kullanılan renkler halıya değer katmaktadır. Haliyle yıkama işlemi de bir o kadar önemlidir. Halının dokusuna zarar vermeden titizlikle yıkamak gerekir. En sık karşılaşılan sorun el dokuma halısının yıkama aşamasında renginin atmasıdır. Bunun önüne geçmek için natürel şampuanlar kullanmak gerekir. Korkutlar Halı Yıkama Fabrikası natürel şampuanlar ile el dokuma halılarına zarar vermeden temizliğini yapmaktadır.

El Dokuma Halılarını Yıkarken Nelere Dikkat Ediyoruz?

  • El dokuma halısının renginin solmamasına,
  • Halının dokusunun bozulmamasına,
  • Halının kirlerden tam olarak temizlenmesi,
  • El dokuma halısı temizliğinde aldığımız gibi sorunsuz bir şekilde teslim etmek,
  • Müşteri memnuniyeti.

Bu en önemli noktalara dikkat ederek el dokuma halılarınız fabrikamızda kirlerden arındırılmış tertemiz bir şekilde adresinize ücretsiz servisimiz ile teslim ediyoruz. Uygun fiyata el dokuma halısını yıkatmak için tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Ayrıca el dokuma ve diğer halıların yıkama ücretlerini halı yıkama fiyatları sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Korkutlar Halı Yıkama Fabrikası el dokuma halılarını garantili olarak yıkamaktadır. % 100 müşteri memnuniyeti ile İstanbulluların hizmetindeyiz.

El dokuma halıları antik özellikleri ve desenleri bakımından fiyatları biraz pahalı olsa da piyasada yeri her zaman vardır. El dokuma halıları piyasada tek oldukları için ve özenle ilmek, ilmek işlendikleri için çok özel ürünlerdir. Farklı ve canlı renkleri ile evlerimize egzotik bir görünüm kazandırırlar.

El Dokuma Halıları Nasıl Yıkanır

El dokuma halıları genelde yün iplikler ve kök boyası kullanarak dokuma işlemi yapılır. Çok nadir de olsa kimyasal boyada kullanılmaktadır. Fakat el dokuma halıların kullanımı ve temizliği çok önemlidir. Dokuması kadar temizliği de zordur. Bilinçsizce yapılan temizlemeler geri dönüşü olmayan problemler çıkarabilir. El dokuması halılarımızı uzun süreli kullanmak ve şık görünümlü olmalarını istiyorsak haftada bir iki kez elektrik süpürgesi ile yatık yönlerden tersine doğru süpürmeliyiz. El dokuması halılarınızı biz halı yıkama firması olarak kesinlikle evinizde su kullanarak yıkamayı önermiyoruz.. Bu yıkama işini profesyonel yapan halı yıkama firmalarına yaptırmalısınız. Çünkü el dokuması halılarınıza su temas ettiğinde kullanılan boya gereği boya çözülebilir ve dağılabilir. Biz halı yıkama olarak kesinlikle kuru temizleme yöntemi ile halılarınızı temizliyoruz. El dokuması halılarınız farkında olmadan rutubet almışsa hemen kaldırmalı ve havalandırarak nemini kurutmanızı öneririz.
El dokuması halılarınız çok hassas bir yapıya sahip oldukları için onları temizlemekte her türlü uygulamayı yapmanızı engeller. Makine halıları gibi değillerdir. Makine halılarının temizliği el dokuma halılara göre çok daha basit ve hızlıdır. Kısacası el dokuması halılarınızın kullanımına özen göstermeli ve temizliklerini de hiç aksatmadan düzenli yaptırmanızı öneririz.