Divan Residence Halı Yıkama

İster yoğun kullanılan bir ortamda, isterse çok daha az kullanılan bir ortamda bulunan halı olsun, mutlaka kire ve toza maruz kalmaktadır. Ev de veya ofiste bulunan halılar, düzenli aralıklarla süpürülüp silinse de sadece yüzeysel temizlik sağlanacak ve derinlemesine temizlik gerçekleşmeyecektir. Bu durum ise hem halının ömrünü kısaltacak hem de sağlığa zarar verecektir. Divan Residence Halı Yıkama, halılarınızı son derece titiz bir şekil de, profesyonel ekip tarafından gerçekleştirilen işlemlerle, sağlığa uygun bir şekilde yıkamaktadır. Siz de ister ev ister iş yerinizde ki halıları gönül rahatlığı ile sektöründe öncü firmaya teslim edebilirsiniz.

Divan Residence Halı Yıkama İle Yıkanan Halılarınız İlk Günkü Gibi Yepyeni

Halılarınızı teslim alma, yıkama, kurutma ve teslim etme aşamasına kadar bütün işlemlerde, müşteriyi memnun etme amacı güden, Divan Residence Halı Yıkama, halılarınıza en az sizin kadar değer vermekte ve mümkün olduğunca titiz davranmaktadır. Firmamızda yıkanan halılarınız hiçbir deforme işlemine maruz kalmadan, son derece dikkatli bir şekil de son teknoloji makinelerle yıkanıp hazırlanmaktadır. Yıkanan halılarınızı kullanma talimatına uygun bir şekilde kullandığınızda çok daha uzun ömürlü olacaklardır. Gelişen sektör de her geçen gün kendini geliştiren, gerekli toplantı ve seminerlere katılarak sertifikalara sahip olmaya çalışan firmamız bünyesinde çalışan personeller de işin de son derece uzman kişilerdir. Gelişen teknolojiyi takip eden Başakşehir Halı Yıkama Firması Korkutlar, sizlere en iyi hizmeti sunmak için son model makineler ile işlem yapmakta ve son teknolojiye uygun yöntemleri uygulamaktadır. Halılarınız çift taraflı olarak yıkamaya tabi tutulduğundan, temizlik konusunda şüpheniz olmayacaktır. Bütün yıkama, durulama ve kurutma işlemi bittikten sonra, işinin ehli kişiler tarafından hijyen testine tabi tutulmakta, ve testi geçtikten sonra müşterilere teslim edilmektedir.

Divan Residence Halı Yıkamayı Gözünüz Kapalı Tercih Edebilirsiniz
Sevdiklerinizle üzerinde rahat bir şekilde hareket edebileceğiniz halılarınız, Divan Residence Halı Yıkama ile, standartlara uygun ve kimyasal barındırmayan şampuanlar ile yıkanmaktadır. Halıların yıkanma işlemi kadar yıkandığı ortamında hijyen açısından önemli olduğu dönem de firmamız son derece titiz davranarak, her türlü ortamı oluşturmuştur.