Altınşehir Halı Yıkama

Altınşehir halı yıkama, Başakşehir’in Altınşehir semtine halı yıkama hizmetimiz ile halılarınız ilk günkü gibi temiz ve parlak bir şekilde teslim edilmektedir. Firmamız kalitesinden taviz vermeden bu işi yapmakta ve müşteri memnuniyetini kazanmaktadır. Ücretsiz servisimiz ile adresinizden aldığımız halıları fabrikamızda profesyonel makinelerde yıkayarak temiz bir şekilde teslim ediyoruz. Altınşehir halı yıkama hizmetini Korkutlar Halı Yıkama Fabrikası kalitesinde almak için hemen arayın.  

Hemen Ara: 0212 777 85 11

  • Halı Yıkama
  • Koltuk Yıkama
  • Stor perde yıkama
  • Yorgan-Battaniye Yıkama

Altınşehir’de Neden Korkutlar Halı Yıkama?​

Altınşehir’de halı yıkama fabrikası tercihinizde en büyük neden müşteri memnuniyetidir. Korkutlar Halı Yıkama kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye önem vermiş ve en kaliteli halı yıkama hizmetini vermek için büyük çaba harcamaktadır. Halı temizliği her evin büyük bir baş belasıdır. Halılar dış yüzeylerinden görünmese bile içlerinde oldukça fazla toz, bakteri, ölü deri, saç gibi sağlıksız şeyleri biriktirir. Siz halılarınızı her gün temizliyor veya siliyor bile olabilirsiniz. Fakat bunların hiçbirisi halınızdaki tozların, bakterilerin, saçların veya ölü derilerin halınızdan uzaklaşmasını sağlamaz. Tam tersine bu pislikler halınızın yüzeyine daha fazla yapışır. Bu da insan sağlığını, özellikle küçük çocukları sağlık açısından oldukça olumsuz etkiliyor. Bunlarla birlikte halılarınızı kendiniz yıkamayı düşünüyor ve hatta belki yıkıyor bile olabilirsiniz. 

Korkutlar Halı Yıkamada Ayrıcalıklarınız:

Otomatik Makinede Yıkama

Halılarınız otomatik halı yıkama makinesinde yıkanmaktadır. Otomatik makinenin en büyük avantajı halının her noktasını eşit bir şekilde yıkamasıdır.

Hav Kabartma ve Toz Alma Makinesi

Yıkama işleminden sonra halılardaki toz, kıl, tüy gibi yabancı maddelerin temizliği için hav kabartma işlemi uygulanır.

Kapalı Odada Kurutma

Yıkanan halılarınız kapalı odalarda kurutulmaktadır. Böylece dış ortamın etkilerinden temiz halılar etkilenmez.

% 100 Müşteri Memnuniyeti​

Misyonumuz % 100 Müşteri Memnuniyetidir: En kaliteli şampuan ve teknolojik alt yapıyı kullanarak müşteri memnuniyetinde lider marka olma yolunda adım adım ilerliyoruz. 

Hemen Ara: 0212 777 85 11

Altınşehir Halı Yıkama Korkutlar

Fırça ve deterjan kullanarak yeterli hijyeni halılarınız için sağlayamıyorsunuz. Belki bu durum sizleri maddi açıdan rahatlatıyor gibi gelebilir. Fakat deterjan ve su harcayarak profesyonel bir halı yıkama şirketi tarafından istenilen fiyatla aynı harcamayı yapıyorsunuz. Üstelik hem bu kadar masraf yapıyorsunuz hem de yeterli hijyeni yine sağlayamıyorsunuz.
Sizlere Altınşehir halı yıkama şirketi olarak halı yıkama konusunda uygun fiyatlar sunuyoruz. Evde masraf yapmanıza gerek kalmadan halılarınızı ilk günkü güzelliğinde ve canlılığında teslim ediyoruz. Özel dokuma olan halılarınız, shaggy halılarınız ve bunlara benzer yıkanması ve temizlenmesi zor olan tüm halılarınızı titizlikle ve profesyonel işçilikle temizliyoruz. Altınşehir halı yıkama olarak sizlere uzun yıllardan bu yana gelen tecrübelerimizi en iyi şekilde sunmaya devam ediyoruz.