Halı Tamir Hizmeti

Firmamız halı yıkama hizmetinden hariç bir de tamir hizmeti vermektedir. Evlerinizde eminiz halılarınızda yıpranma eskime, yünlerinde çıkma ve deseni bozulma gibi birçok durumla karşılaşabilirsiniz. Bizler halıları bu durumlardan kurtarmak için sizlerin hizmetinizde bulunmaktayız.

En İyi Halı Tamir Hizmeti

Halı tamir hizmeti bünyesinde en iyi olan firmamızın tek amacı sizlerin o eski, yada büyüklerinizden kalma halılarınızı, yeni almış olup kazara zedelenmiş halılarınızı yeniden eski haline getirmekteyiz. Halılarınız sizin için ne kadar değerli ise bizler için de onların tamirini yapmak ve sizlere sapasağlam teslim etmek en öncelikli istediğimizdir. Hanımlar eski antika sayılabilecek halılarınızı, ipek halılar, sanatsal değeri yüksek halılarınız, hareke türü halılar, saçak tamiri her türlü isteğe uygun şekilde onarımı yapılmaktadır. Sizlere sunulan bu eşsiz hizmette kalite ön planda olmakla birlikte halılarınızın etnik yapısını bozmadan, zarara sebep olmadan en kısa ve en dikkatli şekilde tamir etmek tek önceliğimizdir.

Sizlere sunulacak olan bu halı tamir hizmeti işimizde öncelikle halılarınızı evinizden alarak fabrikamıza götürüyoruz. Fabrikada halınıza uygun ipek, yün, halının kalitesini bozmayacak şekilde aynı cins ip çeşitlerini temin ediyoruz. Daha sonra halınızı açık şekilde serdikten sonra eğer halınız yumuşak ve kasnak işlemine uygun ise kasnağa geçirerek hasarlı bölgeyi tespit ediyoruz. Hasarlı bölgede olan hasar tespit edildikten sonra hangi renkte işleme yapılacak, hangi tür yün, ipek, saçak kullanılacak onlarında incelemesi yapıldıktan sonra halınız kasnağa uygun ise kasnağa, uygun değil ise elde tamirine başlıyoruz. Uygun fiyatta halı tamiri ve kaliteli hizmet için sizde tereddüt etmeden bizi seçebilir halılarınızı eski güzelliğine kavuşturabilirsiniz.